Domowa awantura zakończona interwencją wszystkich służb. Przez okno leciały ubrania

14

W sobotę przed godz. 11 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu odebrał zgłoszenie, z którego wynikało że jednym z mieszkań na terenie osiedla Blachownia doszło do awantury pomiędzy kobietą a mężczyzną.

Podczas awantury kobieta miała wyrzucać ubrania przez okno. Na miejsce skierowano najbliższy patrol policji. Drzwi do mieszkania nikt nie otwierał. W pomieszczeniach piwnicznych funkcjonariusze znaleźli nietrzeźwego mężczyznę, lokatora mieszkania. Z uwagi na brak kontaktu z kobietą znajdującą się wewnątrz lokalu, policjanci postanowili dostać się do mieszkania. Istniało podejrzenie zagrożenia zdrowia lub życia kobiety.

Do pomocy wezwano straż pożarną. Funkcjonariusze w asyście strażaków dostali się do mieszkania. Wewnątrz zastano kobietę. Z uwagi na jej stan psychofizyczny postanowiono wezwać załogę pogotowia ratunkowego, która przetransportowała kobietę do szpitala.

14 KOMENTARZE

 1. Przyszedł pijany do domu i powiedział że zapisał się do PISu…. i kobieta nie wytrzymała. Każda normalna by tak postąpiła. Ma szczęście że nie trafił na naszą chirurgię

  • Napisał, co mu flegma na jęzor przyniosła. Typowy przedstawiciel platfizny. Gośc myśli, że myśli albo udaje głupszego niż jest. Normalna to ciebie powinna wypirdylić z szałasu czerepie.

    • Gryź wagony platfiucie, a nie walisz smutki jak stąd do budki. Ty w ogóle nie masz IQ. A temperatura to chyba ci do wrzątku dochodzi, sądzac po tych wyskrobanych banialukach. Masz dowcip wyostrzony jakbyś się musztardą wysmarował muflonie. Puść sobie pawia, wypuść gila, wypierdź trzmiela i spływaj z tymi ściekami od szambiaka.

    • Skleić to mogę ci japę platflecie. Nawet mam dobry klej guźcu. Machnij sobie 2 sety ze śledziem, to się ockniesz z letargu pingwinie.

 2. Ciekawe czy poszło o to, że był nachlany? Czy może się nachlał bo o coś poszło?
  Dobrze, że miała co wyrzucać. Czy wyrzucała jego rzeczy, czy swoje?

  • Alina, naprawdę nie musisz pisać komentarza pod każdym artykułem. Czy to rodzaj terapii? Psychiatra ci zalecił pisanie takich bzdetów??

 3. A czemu obrażacie tych ludzi. To nie żule, to polscy patrioci, tacy sami jak ci, których wysławia Antek Samolot vel Parówka. Nawet swoją organizację mają.

Skomentuj