Dom Dziennego Pobytu nr 2 ma już 30 lat! Seniorzy z „Magnolii” świętowali wspólnie z gośćmi

2

Dla wielu seniorów miejsce to stało się ich drugim domem. To tu spędzają znaczną część dnia, rozwijają swoje pasje i spotykają się z rówieśnikami. „Magnolia” właśnie świętuje swoje 30-lecie. Z okazji jubileuszu do placówki napłynęło mnóstwo gratulacji i życzeń.

Dom Dziennego Pobytu nr 2 od lat znany jest z ożywionej działalności kulturalnej i świetnej współpracy z innymi instytucjami. Podczas obchodów nie mogło więc zabraknąć występów i programu artystycznego, w tym przedstawienia przygotowanego przez grupę teatralną „Kwiatki Magnolii”.

Najserdeczniejsze życzenia z okazji 30-lecia placówki złożyli prezydent Sabina Nowosielska wraz ze swoim zastępcą Wojciechem Jagiełło, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Agata Morkis, przewodnicząca Miejskiej Rady Seniorów Teresa Bączkowska oraz inni zaproszeni goście.

Z okazji jubileuszu przyznano także wyróżnienia „Serca Magnolii”. Otrzymują je seniorzy najbardziej zaangażowani w działalność Domu Dziennego Pobytu.

2 KOMENTARZE

  1. Czy to, się dzieje naprawdę? No, ładne Kwiatki Magnolii… Powiedziałbym, że raczej „szczyty” ale, innej roślinki. Nie no… boska impreza – ja to, kupuje! – niezły teatrzyk. Proszę o kontakt z „zielarzem” – znaczy się z choreografem, tego występu… Chciałbym, a tak właściwie, to czuję, że powinienem występować razem z wami – wiecie, świeża krew i takie tam. Jeżeli nie, to, chociaż ze dwie próby bym z wami zaliczył, zanim wszystko sfajczycie…

Skomentuj