Dołącz do ekipy Media Expert w Kędzierzynie-Koźlu. Jest praca dla Doradców Klienta

13

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy: Doradcy Klienta

Miejsce Pracy: Kędzierzyn Koźle

Słyszałeś o Joe Girardzie? Nie? To najlepszy sprzedawca świata. Człowiek, który w 15 lat sprzedał ponad 13 tysięcy aut. Z ręki do ręki. Dzieciom klientów dawał plakietki „Lubię Cię”, wysyłał kartki pocztowe do kilku tysięcy swoich Klientów. Pewnego dnia sprzedał 18 aut! Tak zmieniał świat Klientów na lepsze.

Ty, dzięki pracy w Media Expert, też będziesz usprawniać ludziom życie sprzedając najnowocześniejszą technologię.

Zostając Expertem otrzymasz:

 • umowę o pracę bez okresu próbnego
 • dobrą pensję zawsze na czas
 • podobnie jak Joe będziesz mógł wypracować wysoką premię
 • wiesz, w czym będziesz lepszy od Joe’go? Kupisz taniej najlepszy sprzęt, który sprzedajesz!
 • dostaniesz też ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
 • jeszcze jedno: najlepszy sprzedawca świata nie miał karty MultiSport, a Ty ją otrzymasz!
 • a co powiesz na szansę na awans?

Czy to oznacza, że możesz być najlepszy? Jasne. Po szkoleniach, które dla Ciebie mamy zostaniesz najlepszym Doradcą Klienta!

Bądź więc jak Joe Girard i:

 • pomagaj Klientom wybierać najlepsze dla nich produkty
 • dbaj, by Klienci otrzymali odpowiednie usługi finansowe i ubezpieczeniowe
 • bądź profesjonalny

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Prosimy o przesłanie swojego CV poprzez stronę internetową www.kariera.mediaexpert.pl

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@me.pl. Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca@me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na https://kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1

Materiał promocyjny

13 KOMENTARZE

  • Jak mówiła kiedyś WYBITNA działaczka z PO niejaka Elżbieta Bieńkowska, (cytuję) za 6 tysięcy to może pracować złodziej albo wariat😉

   • Fakt. Tak mówiła Elżbieta Bieńkowska. Czy była WYBITNĄ działaczką PO, czy nie była, to jest tylko prywatną oceną niejakiego niuńka. Domniemywam niuniek że Ty byś sprzedał swoją osobowość nawet za 6 setek/miesiąc, byle tylko coś dorobić, już nie mówiąc nawet o 6 tysiakach, których tak innym zazdrościsz. Gdyby było inaczej, nie miał byś czasu na wypisywanie podobnych bzdur, na co się zdobyłeś. Przecież jako doradcę klienta, z tą Twoją wiedzą, nikt by Cię nie zatrudnił.

 1. Bądź jak joe girard. Ba! Jak mateusz grzesiak! Wyjdź ze swojej strefy komfortu, załóż ten cudny żółty mundurek i sprzedaj wszystkie lokówki

 2. @observer. Jeżeli piszesz o swoich zazdrościach, to Twoja sprawa😀 Chociaż nie wiem dlaczego uważasz, że ja taki jestem

  CHYBA jeszcze wolno przypominać „osiągnięcia” NIEKTÓRYCH działaczy PO 😉

  • Pewnie że wolno przypominać Ci „osiągnięcia” innych. Jak piszesz i zaznaczasz, innych. Pewnie Twoim rozumowaniem, tzw.zaprzańców, bo nie z tej opcji którą kochasz i miłujesz bez granic i opamiętania.
   Tylko, niuniek, k…a, po co? Lepiej Ci z tym? Stałeś się młodszy, niuniek? Przeżyłeś dwa orgazmy w jednym i to z tą samą babą od 30 paru lat z którą siedzisz i nie stać Cię na inną, młodszą? Czy dali Ci jakieś pęto kiełbasy, ze tak napisałeś?
   Na pocieszenie, tak dla oświecenia Twojego umysłu, działacze PIS, nie tylko niektórzy, popełniają więcej „osiągnięć” niż poprzednicy.
   Ale, mam nadzieję, zrozumiesz to gdy zaczniesz chodzić z torbami po prośbie.
   No, chyba że, jako expert w media expert będziesz zarabiać kokosy.
   Tylko, kogo wówczas stać będzie na wizytę u Ciebie, niuniek i słuchanie mądrych mądrości?

Skomentuj