Dołącz do ekipy CEWE w Kędzierzynie-Koźlu! Czeka na ciebie atrakcyjna praca sezonowa

7

Poznaj ciekawych ludzi i zobacz, jak wygląda codzienna praca europejskiego lidera fotografii i druku cyfrowego. Firma CEWE w Kędzierzynie-Koźlu poszukuje ludzi do pracy sezonowej.

Firma CEWE jest spółką należącą do CEWE Stiftung & Co KG. KGaA, która jest europejskim liderem w usługach fotograficznych i druku cyfrowym. Obecna jest w 24 krajach, zatrudnia łącznie 3200 pracowników i posiada najbardziej nowoczesne maszyny drukarskie w Europie. CEWE globalnie w ciągu roku produkuje miliardy zdjęć cyfrowych i miliony CEWE fotoksiążek i fotoprezentów najwyższej jakości.

CEWE z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu swoim zasięgiem produkcyjnym obejmuje nie tylko rynek polski, ale i europejski.

– Jako część silnego i stabilnego międzynarodowego koncernu, zawsze mieliśmy potencjał i możliwości do wytwarzania innowacyjnych produktów fotograficznych
i niejednokrotnie jesteśmy prekursorem na rynku, oferując jako pierwsi usługi, których nie posiada nikt inny. Zapraszamy do pracy w naszej firmie, w przyjaznym zespole, w przestronnych, jasnych warunkach lokalowych. Uczestniczenie w procesie produkcji personalizowanych prezentów fotograficzno-poligraficznych na pewno będzie ciekawą przygodą – mówi Henryk Hadasik z zarządu spółki CEWE.

W zeszłym roku forma CEWE została laureatem konkursu Pracodawca Roku. Ponadto nowo wybudowana hala zdobyła pierwsze miejsce w kategorii Inwestycja Roku w Kędzierzynie-Koźlu w ramach konkursu Kozły Biznesu. W XX Edycji Gazeli Biznesu firma CEWE została laureatem rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

Obecnie firma poszukuje pracowników produkcji na okres dwóch, trzech miesięcy od listopada do grudnia 2020 roku. W zakres obowiązków będzie wchodziło wykonywanie prostych prac manualnych, pakowanie i przygotowanie gotowych produktów do wysyłki. Od pracownika wymaga się sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków, komunikatywności, zdolności manualnych, dyspozycyjności, umiejętności pracy w zespole, zdyscyplinowania oraz koncentracji w działaniu.

Adres do kontaktów rekrutacyjnych: kadry@cewe.pl

W CV należy zamieścić następującą klauzulę:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest CEWE Sp. z o.o., moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury bieżącej i przyszłych rekrutacji.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.
Firma zastrzega sobie prawo do możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

7 KOMENTARZE

  1. jak już trzeba płacić portalowi, żeby zrobił artykuł który udaje, że nie jest ogłoszeniem w sprawie pracy to na pewno bardzo atrakcyjna oferta, ludzie pchają się do firmy drzwiami i oknami….

    • Za pakowanie obrazków z komunii i urodzin, to i tak dużo. Kiedyś było ciekawiej, na jednej kliszy ludzie potrafili zmieścić komunię, ślub i coś jeszcze, a to było już często konkretne… Jak mi kumpel opowiadał była cała klisza a na każdym zdjęciu …. koński…. hmmm nazwijmy to ogon, Polacy mają różne fetysze.

Skomentuj