Doktor Danuta Gmyrek nowym konsultantem wojewódzkim w dziedzinie pediatrii

3

Wojewoda Opolski Sławomir Kłosowski powołał na stanowiska dwóch nowych konsultantów wojewódzkich w zakresie medycyny. Jednym z nich jest doktor Danuta Gmyrek, ordynator oddziału dziecięcego kozielskiego szpitala.

Konsultanci pełnią rolę doradczą i nadzorują działalność jednostek w danej dziedzinie na terenie całego województwa. W naszym regionie funkcję tę pełni kilkudziesięciu specjalistów z różnych dziedzin medycyny, ratownictwa i farmakologii.

Dziś grono wojewódzkich konsultantów zasiliły dwie lekarki z naszego regionu. Doktor Danuta Gmyrek, ordynator oddziału dziecięcego szpitala w Kędzierzynie-Koźlu będzie doradzać w zakresie pediatrii. Powołanie odebrała też doktor Agata Chobot, która została konsultantem w zakresie gastroenterologii dziecięcej.

3 KOMENTARZE

  1. Idealna osoba na to stanowisko. Od lat prowadzi moje dzieci i jest idealnym pediatrą, fachowym i empatycznym. Gdy jest problem szuka przyczyny aż ją znajdzie a nie przepisuje byle co byle tylko złagodzić objawy. Wytłumaczy i uspokoi gdy potrzeba. Lepszego lekarza dziecięcego w Kędzierzynie nie ma.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj