Doktor Anna Białek z Kliniki Nova lekarzem rodzinnym roku w plebiscycie Opolski Hipokrates

2

Już po raz 9. w ramach Plebiscytu Opolski Hipokrates pacjenci wybierali najlepszych ludzi medycyny pracujących w regionie. W powiecie kędzierzyńsko-kozielskim największe uznanie zdobyła doktor Anna Białek – lekarz rodzinny pracujący w Klinice Nova – zajmując także drugie miejsce w finale wojewódzkim plebiscytu.

Klinika Nova nie pierwszy raz została doceniona przez pacjentów w Opolskim Hipokratesie, zdobywając już tytuł „Szpitala roku”. Tym razem w tej kategorii ośrodkowi przypadło również zaszczytne trzecie miejsce na Opolszczyźnie i pierwsze w powiecie.

Wśród ludzi medycyny pracujących w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim w tegorocznej edycji głosowania najwięcej laurów przypadło doktor Annie Białek z Kliniki Nova. W kategorii „lekarz rodzinny” najpierw wygrała etap powiatowy plebiscytu, następnie, zdobywając 547 głosów zajęła drugie miejsce na Opolszczyźnie. We wtorek odebrała statuetkę podczas uroczystej gali w Opolu. Klinikę Nova reprezentował Grzegorz Cylok-Sokołowski.

Wśród ludzi medycyny pracujących na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego wysokie miejsce w tegorocznej edycji Opolskiego Hipokratesa zajął także Przemysław Kopka z Centrum Stomatologicznego Implant-Dent w Kędzierzynie-Koźlu, zdobywając 507 głosów w finale wojewódzkim. Pediatrą roku na etapie powiatowym została Ida Posiadała, pielęgniarką roku zaś Barbara Jahymczyk.

2 KOMENTARZE

Skomentuj