Dobre wieści z kozielskiego szpitala. Mniejsze kolejki na zabiegi ortopedyczne i okulistyczne

1

Pacjenci oczekujący na wszczepienie endoprotezy stawu kolanowego oraz zabieg usunięcia zaćmy mają powody do zadowolenia. Od kilku miesięcy specjaliści z kozielskiego szpitala wykonują więcej dwa razy więcej zabiegów, co wpływa na znaczne skrócenie czasu oczekiwania.

Zwiększenie liczby wykonywanych zabiegów wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego oraz usunięcia zaćmy jest możliwe dzięki uzyskaniu zapewnienia od opolskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia o finansowaniu.

– Realizujemy więcej świadczeń w niektórych zakresach. Od marca, kiedy to otrzymaliśmy deklarację o możliwości realizowania większej liczby świadczeń, wykonujemy ich dwukrotnie więcej w stosunku do okresu od stycznia do lutego – informuje Jarosław Kończyło, dyrektor szpitala w Koźlu.

Obecnie na zabiegi wszczepienia endoprotezy kolana zapraszani są pacjenci, którzy pierwotnie mieli wyznaczoną operację na sierpień 2019 roku.

 

1 KOMENTARZ

  1. Tyle piszecie o tym szpitalu Oh Ah a może pytajcie ludzi jak w tym super szpitalu działa izba przyjęć z nagłymi przypadkami . Strach chorować Panie dyrektorze czy Panie reporterze . Dziś lepiej być menelem by być dobrze obsłużonym ( to słowa nie jednej osoby co tam widziała i nie jednej osoby z obsługi ) może tu zagłębić tajniki tak złej obsługi .

Skomentuj