„Dobra zmiana musi mieć partnera w pałacu prezydenckim”. Janusz Kowalski gościem Studia KK24.pl

40

Janusz Kowalski, poseł Zjednoczonej Prawicy, wiceminister aktywów państwowych, włączył się w kampanię Andrzeja Dudy. Jak mówi w Studiu KK24.pl, dobra zmiana musi mieć partnera w pałacu prezydenckim. Rozmawiamy też o problemie benzenu i kozielskim porcie:

40 KOMENTARZE

 1. „Dobra zmiana” to potrzebuje notariusza który jak trzeba to i w nocy wyciągnie długopis i na szybcika podpisze co trzeba.

 2. A pamiętacie albo już nie jak Poprzednia władza chciała sprzedać azoty dla P CC za wartość rocznego zysku tej spółki dobrze że Pan KŁ narobił rabanu i na szczęście pomysł upadł a potem jeszcze trzeba było szybko bronić spółki przed wrogim przejęciem i co jest udało się ludzie pracują o polskiego gospodaża i dobrze dla całego miasta

 3. A po co redakcja z tym typem jakieś wywiady przeprowadza. Również doskonale mogłaby z panem Rysiem z przystanku przy PKS-ie.

 4. Wierszyk o kampanii urzędującego prezydenta niejakiego Dudy. Autora podam na koniec trwającej kampanii.

  OPOWIEŚĆ PRZEDWYBORCZA 2020

  Idzie premier po ulicy, portfel trzyma w dłoni.
  Rzuca kasą w lewo, w prawo, a tłum za nim goni.
  Głos zachwytu słychać wkoło, wśród obywateli,
  patrzcie ludzie – ten potrafi kasą się podzielić.
  Jeden tylko Jasio jakoś cieszyć się nieskory
  i powiada to jest tylko numer pod wybory,
  a poza tym jak się dłużej na premiera gapię,
  to swój portfel rozpoznaje w tym, co trzyma w łapie.
  Kiedy zaś się zastanowię, coraz bardziej sądzę,
  że chce KUPIĆ NASZE GŁOSY … ZA NASZE PIENIĄDZE.

 5. Dobrze ,że już się kończy ten cyrk. Już nie można zdzierżyć tych steków kłamstw zwanych obietnicami wyborczymi rzucanymi ze strony t.z. kandydatów. Przerzucanie się coraz to idiotycznymi zapewnieniami, które i tak nie zrealizują. Te obrzydliwe obrzucanie się oskarżeniami, jednocześnie przechwałki czego to oni nie dokonali itd. Jak by mogli to by się wzajemnie obrzucili kałem. Ludność zwana społeczeństwem nie lepsza.
  Przejęli zwyczaje od swych idoli i również się wzajemnie opluwają. Cóż jacy politycy ,takie społeczeństwo. Jacy kandydaci, taki elektorat.

  • Celowo skłócają społeczeństwo, bo dzięki temu łatwiej nimi sterować. Niestety daleko jeszcze jesteśmy od jakiejś alternatywy. Co gorsze jedyna partia która jest poza systemem jest skrajnie nacjonalistyczna. Polska Partio Przyjaciół Piwa – wróć!

 6. Alesz Janusz, jeśli masz mieć partnera w pałacu prezydenckim, to będzie to związek jednopłciowy. Czy na prawdę oto ci chodzi?

 7. Mam nadzieję, że przywiózł przynajmniej jakiś gruby czek, tzn z grubej tektury.

  Na pis to już chyba głosują tylko tacy, którzy teraz dają się nabrać przez telefon „na wnuczka” a na bazarach kiedyś podniecali się że jest szansa wygrać w 3 kubki.

  80% elektoratu albo 70+ albo patologia 500+. Głosują bo Anżej wybuduje im lotnisko. którego nigdy na oczy nie zobaczą. LOT na granicy bankructwa, pozostałe lotniska prawie puste ale będzie następne bo trzeba je nazwać imieniem wodza.

  Głosują też dlatego że pis uniezależni Polskę od Rosji przekopując mierzeję, a te bzdury w TVPIS oglądają używając droższego prądu wytworzonego z węgla, który pis kupił od Rosji.

  Ludzie gdzie wy macie mózgi…

 8. NIEZWYKLE BUDUJĄCE SĄ TE WPISY. PEŁNIA KULTURY I MIŁOŚCI .CZYLI WSZYSTKO TO CO PROMUJE TRZASKOWSKI. I DOKŁANIE W TAKI SPOSÓB. GRATULACJE DLA WSZYSTKICH

 9. Tylko jedna sprawa. Pamiętam jak przed wyborami p. Kowalski zapewniał że rozwiąże sprawę inwestycji w porcie. Wzywał p. Węgrzyna do podania nazwy inwestora i spowiedzi z całej inwestycji, przy czym dostał potwierdzenie, że prokuratura zbadała sprawę i nie znalazła żadnych nieścisłości. Tak więc… minęło już trochę czasu a temat jakoś dziwnie ucichł, a no tak. Teraz jak się jest już przy korycie to nie trzeba się wysilać.

  • Oni czyli politycy tak właśnie robią, a durny naród im zawierza. Część z nich są kupieni (500 plus, 13 emerytura, a nawet obiecana 14, 200 zł do emerytury za poród dziecka itd). Pokolenia będą spłacać za te fanaberie obu walczących ze sobą opcji politycznych. Tak czy inaczej będzie źle . Ludzie „zwane społeczeństwem” obudzą się jak będą trzymać rękę w nocniku nawalonym przez polityków. Jeśli wygra Duda to dalej PIS będzie forsował swój interes. Jeśli Trzaskowski jako przeciwnik ,złośliwie będzie im w tym przeszkadzał, co również odbije się na gospodarce. Czyli tak czy inaczej mamy przerąbane.

 10. Jestem ciekaw czy po północy zniknie durna reklama zamówiona przez typów jak ten ze zdjęcia. U mnie już się to szambo wylewa gniazdkami USB w laptopie.
  ***** ***

 11. Jak każdy uczciwy polski patriota, ja też nie kupuję u tych, którzy powiesili w swoich sklepach i lokalach plakaty Rafała 20 Groszy.

 12. czy są już wyniki „ekspertyzy” benzenowej, była tu w KK trójca warsiawska i nic źródło benzenu dalej nie wykryte, ta władza PiS nic nie potrafi

 13. Przypominam się, jak tam działania z benzenem, bo igrzyska dla gawiedzi to PiS potrafi organizować świetne, a gdzie konkrety???
  Kiedy PiS rozwiąże definitywnie temat benzenu?
  Kiedy PiS rozwiąże definitywnie temat 500m torów razem z podległą PKP?
  Kiedy PiS rozwiąże definitywnie temat zwrotu WRAKU, Polacy na to czekają?
  Kiedy PiS rozwiąże definitywnie temat benzenu?
  Kiedy PiS rozwiąże definitywnie temat kopalń i importu węgla z Rosji?
  Kiedy PiS rozwiąże definitywnie temat epidemii?
  Kiedy PiS rozwiąże definitywnie temat zwrotu WRAKU, miał być a 6 lat minęło a on dalej na terytorium Rosji?

  • Rysiu !!!
   1). Rozwiązanie benzenu w mieście możliwości obiecywała aktualna pani prezydent miasta Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska z POKO. I co ? Nic.
   2). Rozwiązanie definitywnie na temat 500m torów należy do właściciela portu w Koźlu na drodze sądowej przeciwko właścicielowi torów. I co ? Nic. Właściciel portu nie ma ochoty na to. Dlaczego ? Pytanie do niego.
   3). Rozwiązanie definitywnie sprawy epidemii ? Jaka epidemia ? Według POKO nie ma Korona Wirusa.
   4). Zwrot WRAKU ? Pytaj Rosjan czyli Putina kiedy zrobią łaskę by oddali co nie jest ich.

   Teraz zalej swe frustracje herbatką z melisy. Mamusia pewnie już zaparzyła.

  • pojazd pomiarowy z filmu świętej trójcy jest zlokalizowany na Blachowni, moja dzisiejsza obserwacja, dokładnej lokalizacji nie podam bo mi zależy na zakończeniu epopei Benzen-KK24, niech PiS ogłosi ten sukces

Skomentuj