Do szkół w Kędzierzynie-Koźlu trafiły stoły do gier z projektu „Małe miasto”

12

Stoły do gier zakupione w ramach projektu „Małe Miasto” trafiły już do kędzierzyńsko-kozielskich podstawówek. Czy spełniają swoją funkcję i zapewniają uśmiech dzieciom? To sprawdzała prezydent Sabina Nowosielska podczas wizyty w PSP nr 19. 

Od niedawna uczniowie ze wszystkich miejskich placówek mają do dyspozycji specjalne stoły do gier w piłkarzyki, cymbergaja, ping-ponga i bilarda. O ich zakupie zdecydowali sami uczestnicy wyjątkowego projektu edukacyjnego, który odbył się we wrześniu. Dziś (02.12) prezydent Sabina Nowosielska spotkała się z niektórymi z nich. Dzieci zademonstrowały jak działają wybrane przez nich stoły oraz wspominały czas spędzony w „Małym Mieście”.

12 KOMENTARZE

 1. Błysk fleszy czy przecinanie wstęk to co uwielbia nasza pani prezydent. Za to też już będzie pobierać większe pieniążki. Na zdjęciach doszła dodatkowa pasja a mianowicie zabawa grami itp. Dlatego nasze miasto jest takie drentwe władza się tak naprawdę nim nie interesuje co widać. A za co się chwyci tak to schrani co też jest widoczne. Brawo. A przy okazji obywatel Trzaskowski wystąpił przed kongresem USA. No to nie wiadomo gdzie wystąpi za jakiś czas (może sejm?- oby nie) nasza pani prezydent tym bardziej że popiera owego obywatela.

 2. Brawo! Sprzęt dla przedszkolaków kupiono do szkół podstawowych, o ile piłkarzyki jeszcze spoko to granie w takiego bilarda czy na tak wielkim stole w pinponga nic dobrego nie wniesie w rozwój fizyczny a wręcz przeciwnie nabawią się tylko garba. Katastrofa z tymi pomysłami i lansem.

 3. Z tego się orientuję to świetlica w szkole jest dla klas 1-3. Dzieci że zdjęć raczej na takowych nie wyglądają ;p Raczej są z klas od 4-7:)
  Pewnie maluchy zniszczyłyby te stoły albo nie potrafiły ich użyć.
  Żenujące….

 4. Dlaczego nie publikujecie wszystkich komentarzy (i nie były obraźliwe)? To jest wolność prasy?
  Napisałem, że świetlica jest dla klas 1-3 a dzieci że zdjęcia to raczej wyglądają na klasy 4-7.
  Żenujące…

Skomentuj