Do przekształconej Hali Sportowej „Śródmieście” nie trafił żaden uchodźca. Obiekt ponownie przystosowany do imprez sportowych

9

Po blisko dwóch miesiącach, Hala Sportowa „Śródmieście” została ponownie przygotowana do imprez sportowych. Do tymczasowego punktu przyjmowania uchodźców z Ukrainy nie trafiła ani jedna osoba.

W marcu zgodnie z decyzją wojewody opolskiego Kędzierzyn-Koźle przygotować musiał punkt przyjmowania uchodźców z Ukrainy. Na ten cel została wybrana Hala Sportowa „Śródmieście”, gdzie przygotowano 55 miejsc noclegowych.

Jak udało nam się ustalić, do przekształconej Hali Sportowej nie trafił żaden uchodźca. Z uwagi na rozpoczynający się sezon wiosenno-letni, obiekt zostanie ponownie przystosowany do organizacji imprez sportowych.

Władze miasta nie wykluczają przybycia kolejnych fal imigrantów, stąd wyposażenie przetransportowane do tymczasowego punktu przyjmowania uchodźców z Ukrainy pozostanie w Hali Sportowej. W sytuacji napływu uchodźców, obiekt będzie można ponownie przekształcić.

9 KOMENTARZE

    • Nie napinaj się Sumie bez jaj. Bo jeszcze ci żyłka pęknie, co określając popularnie będzie można powiedzieć że trafił cię szlag. Może by cię szkoda było?

  1. 3,3 Miliona Ukraińców przyjechało do Polski.
    Z tego pracę podjęło kilkadziesiąt tysięcy.
    Już nawet nie czerwona lampka powinna się zapalic Rządowi RP ale krwistoczerwona latarnia morska.

  2. Uchodźcy, zrujnowani wojną, po traumatycznych przejściach, wymęczeni, boleśnie doświadczeni ludzie i nawet oni nie są na tyle zdesperowani, żeby zostać w KK….. :D :D :D :D

    Naprawdę, Miasto Możliwości :D :D

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj