Do Kędzierzyna-Koźla znów przyjedzie wielu ciekawych ludzi. Wkrótce Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

0
Spotkanie z Łukaszem Jakóbiakiem podczas ubiegłorocznej edycji ŚTP w Kędzierzynie-Koźlu.

Już po raz drugi na Opolszczyźnie w dniach od 14 do 20 listopada odbędzie się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Koordynatorem akcji w naszym województwie jest ponownie Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy Sp. z o.o.

– Jako opolski koordynator akcji po raz kolejny chcemy pozyskać liczne grono partnerów, sponsorów oraz lokalnych patronów i wpisać ŚTP jako stały element do kalendarza wydarzeń biznesowych – tłumaczą przedstawiciele KKPP.

Tak Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Opolszczyźnie wyglądał w zeszłym roku: udało się pozyskać 64 partnerów i zorganizować 90 wydarzeń, w których w samym tylko Kędzierzynie-Koźlu wzięło udział 2000 osób.

– W tym roku również zapraszamy do udziału samorządy, instytucje samorządowe, stowarzyszenia i organizacje biznesowe, wyższe uczelnie, urzędy pracy, inkubatory przedsiębiorczości, instytucje otoczenia biznesu, media, firmy – zachęca KKPP.

Są już ramy tegorocznej edycji wydarzenia:

14 listopada – Dzień Biznesu
15 listopada – Dzień Rozwoju
16 listopada – Dzień Warsztatów Rozwojowych
17 listopada – Dzień Sportu
18 listopada – Dzień Młodzieży

Tematyka, która zostanie poruszona podczas ŚTP, jest bardzo szeroka. Głównie kierujemy ją do młodzieży, biznesu i mieszkańców Kędzierzyna-Koźla. W dniach 14-18 listopada w naszym mieście odbędą się warsztaty, debaty, spotkania w tematyce: nowoczesnych metod rozwoju biznesu; barier rozwoju MŚP; warsztaty dla młodzieży z debatowania, po których będą mogli spróbować swoich sił w debacie pt.” Jak spędzać wolny czas”; spotkania i warsztaty rozwojowe dla kobiet; warsztaty rozwojowe dla młodzieży; debata biznesu pt. „ Współpracować czy konkurować”; prelekcja „Moja droga od sportu do biznesu”; gra giełdowa dla młodzieży.

Spotkania i warsztaty będą odbywać się w Hali Sportowej Azoty, Miejskim Ośrodku Kultury w Kędzierzynie-Koźlu, Kędzierzyńsko-Kozielskim Inkubatorze Przedsiębiorczości oraz Hotelu Solidaris.

Szczegóły już wkrótce.

Zapraszamy do udziału w naszym przedsięwzięciu.
Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt:
mariola.szymanska@kkpp.pl
tel.: +48 530-263-583
elzbieta.barciak@kkpp.pl
tel.: 607-670-013
ewa.zembrzuska@kkpp.pl
tel.: +48 533-293-645

Skomentuj