Do czwartku ruch wahadłowy na obwodnicy Kędzierzyna. Trwa remont wiaduktu

23

Tymczasowa organizacja ruchu na drodze krajowej nr 40 będzie obowiązywać na odcinku pod wiaduktem kolejowym na obwodnicy Kędzierzyna. Wprowadzono ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.

Na wyznaczonym odcinku prowadzone są prace przez PKP PLK związane z modernizacją linii kolejowej E30. Jak przekazuje Agata Andruszewska z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia na drodze potrwają do czwartku, 22 lipca. Do tego czasu wprowadzony jest ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną, a w godzinach szczytu, gdy ruch będzie wzmożony, jest on kierowany ręcznie.

23 KOMENTARZE

 1. Już jest zakorkowane miasto możliwości. Czy ktoś z zarządców myśli ? Jedna droga odcięta ze względu na remont mostu. Drogi Krajowe czyli GDDKiA w Kędzierzynie-Koźlu zarządzająca DK 40 musiała wiedzieć wcześniej że PKP PLK będzie remontować wiadukt przebiegający nad omawianą droga. Oto przykład jak z przysłowia; każdy sobie rzepkę skrobie. Drogi sparaliżowane, zero organizacji ruchu do tego brak odpowiedzialności. Tylko dlatego że brak informowania się wzajemnie przed dokonywaniem danej inwestycji.
  Brawo !

 2. To może zamknijcie jeszcze Gliwicką i Kozielską, żeby był komplet i aby żyło się lepiej. Przecież wakacje są, więc mieszkańcy mają dużo wolnego czasu na podróże.

 3. Naprawdę to wszystko musi dziać się w tym samym czasie na jednej drodze? Nie płacą wam tam w urzędzie za planowanie tego w czasie? Czy jakies nagrody dostajecie zależne od tego ile naraz skrzyżowan i rond rozebrane?

 4. Jak pkp musi to muszą. Z resztą gówno burza raptem o 3 dni. Rozumiem, że wiadukt miał się spać dalej? Kto w razie katastrofy budowlanej pociągnąć do odpowiedzialności? Wiadukt jest pkp i ich obowiązek jest go utrzymywać.

 5. Fajnie teraz mogę się zdrzemnąć w korku.Dziękuję włodarzom za troskę o moje zdrowie.Popieram i proszę o jeszcze.

 6. Gddika to porażka w tym mieście. Nie potrafili nawet upilnować żeby na trasie obwodnicy nie powstał żaden dom przez Państwo musiało płacić odszkodowanie. Ja bym zlikwidował ten oddział. Miasto sobie lepiej radzi z drogami niż ten twór.

  • Ło laboga. Nie lej sie żurem. Państwo musiało płacić odszkodowanie.
   Zastanów się nad tym ile owo państwo wybula miesięcznie dla swych wybranych „zasiadających” w spółach Skarbu Państwa, ile wybula np. z tytułu końkordatu.
   Ile dla nowych co 6 miechów prezesów np w takich Azotach.
   Jak się już tak dobrze zastanowisz, wówczas miałcz o odszkodowaniu za ten dom.

 7. A co wy za problem widzicie bezmózgi? Co za różnica czy staniecie chwilę na czerwonym czy będziecie się poruszać żółwim tempem ?????? Czas docelowy taki sam ! A nawet nie wiem czy nie lepiej dla kierowców, którzy będą na kolejnych rondach włączać się do ruchu. Przestańcie w kółko marudzić !

  • A ty jaki masz problem bez miejsca na mózg ? A stanąć ci może włos na łysej czaszce. Jak ci się coś nie podoba to zmień kanał i słuchaj satana z Torunia. I w ogóle spadaj stąd.

 8. No i wejście te bezmozgowe komentarze opierające się na PO,PiS i Rydzyku , jakby to ich sprawa dotyczyła. Brak pomysły na mądry komentarz to tak właśnie to później wygląda Jolu.

 9. Po pierwsze co to za remont z drabiny, nawet konserwacji teraz nie wolno z tak ustawionej drabiny robić, gdzie PIP i BHP, po drugie na zamkniętym moście wczoraj w południe znowu paletaŁo się czworo ludzi, stałem w korku w stronę Koźla i byłem w szoku, od ronda do ronda a tam luzik, spokój nie ma presji. Gdzie są odpowiednie służby z batem.

  • sPOko nie irytuj się. POpatrzymy i będzie zgodnie z linią partii. Tej naszej, panującej w mieście, hm, hm naszych możliwości. :))

Skomentuj