Djamila Parpura otworzyła nową pracownię fryzjerską w mieście. Szkoliła się u najlepszych w Polsce

16

Pochodzi z dalekiego Kaukazu, jest mieszkanką Kędzierzyna-Koźla i od wielu lat prowadzi ekskluzywny salon Ambasada Zdrowia i Urody w Głogówku. Szkoliła się u najlepszych osób w Polsce, a fryzjerstwo jest jej wielką pasją. O pracowni, którą otworzyła w Kędzierzynie-Koźlu, ofercie szkoleń dla fryzjerów, kosmetykach premium oraz o nowym wymiarze fryzjerstwa opowiada Djamila Parpura.

– Skąd pomysł żeby otworzyć pracownię w Kędzierzynie-Koźlu?

– Chciałam stworzyć wyjątkowe miejsce, małą kameralna pracownię, w której będę mogła całkowicie poświęcić się dla moich klientek. Staram się, aby każda osoba czuła się wyjątkowo przez to, że możemy rozmawiać o wyglądzie tylko we dwoje. W dzisiejszych czasach wiele osób odchodzi z dużych salonów, w których w tym samym momencie przebywa większa liczba osób. Moim marzeniem było nie tyle zadbać o bezpieczeństwo, ale przede wszystkim o relaks, komfort, indywidualne podejście do klienta i wyjątkowo pozytywną atmosferę. Nie bez powodu mówi się o tym, że fryzjer musi być także dobrym psychologiem – opowiada z uśmiechem Djamila Parpura.

 – Szkoliła się Pani u najlepszych fryzjerów w Polsce?

– To prawda, wiedza, którą ciągle zdobywam odmieniła nie tylko moją pracę, ale wpłynęła na całe moje życie. Dzięki możliwość nauki u Sebastiana Curyło, Magdaleny Dylik, czy Macieja Maniewskiego znanego chociażby z programu telewizyjnego Afera Fryzjera, zrozumiałam, że fryzjerstwo to tak naprawdę forma jeszcze trochę niedocenianej sztuki.

– Najlepsi fryzjerzy w Polsce przed planowaniem fryzury, sprawdzają i rozrysowują najpierw nawet układ kości czaszki, tak aby wszystko było dopracowane w najmniejszym detalu. Wszystkie te techniki wykorzystuję w mojej pracowni i to zdecydowanie wyróżnia mnie od konkurencji. Dodatkowo pracuję na najlepszych dostępnych kosmetykach np. na pochodzącej z Włoch marce Farmagan, po których włosy stają się gładkie jak jedwab, a której ambasadorem w Polsce jest Maciej Maniewski.

– Pracownia znajduje się w budynku Infiniti Fitness Club. To dobre miejsce?

– Już pierwsze dni pokazały, że jest to świetne miejsce. Spotkałam się z ciepłym przyjęciem od wielu pozytywnych ludzi, których można tu spotkać i którym bardzo zależy na swoim wyglądzie. Nawiązałam tu współpracę z firmą zajmującym się najlepszym polskim kolagenem oraz gabinetem kosmetycznym La’Ola Beauty Care, która mam nadzieję przyniesie korzyści wszystkim stronom.

– Poszukuje pani pracowników i sama będzie pani też prowadzić profesjonalne szkolenia?

– Fryzjerstwo to moja wielka pasja, kocham to co robię i zamierzam dzielić się swoją wiedzą z innymi ludźmi. Już teraz zapraszam do współpracy innych fryzjerów, którzy albo szukają pracy, albo którzy chcieliby dzięki mnie rozwinąć skrzydła.

Pracownia Fryzjerska Djamila Parpura

Al. Jana Pawła II 58A, Kędzierzyn-Koźle

Budynek Infiniti Fitness Club

Tel. 725204310

https://www.facebook.com/Pracownia-Fryzur-Djamila-Parpura-103139785337970

 Godziny otwarcia:

Poniedziałek, Środa, Piątek: 9-18

Wtorek, Czwartek, Sobota – przyjęcia w Głogówku

Ambasada Zdrowia i Urody

ul. Piotra Skargi 15, Głogówek

Tel. 531829659

https://www.facebook.com/djamila1111

16 KOMENTARZE

  • Idź tam. Szczel se fryz, a będziesz wiedzieć. Przy okazji poinformujesz inne lokówki, które nie stać na salony fryzjerskie.

 1. Miejsce,które Pani wybrała jest na pewno bardzo źle kojarzone w mieście możliwości(chodzi tam tylko pseudoelita lansujących się miastowych)są lepsze miejsca i na pewno z wiekszą liczbą klientów.(co widać np.po SFD już otwarło drugi punkt w galerii-pewnie dlatego że w Infinity miało za dużo klientów)

 2. – Ty wiesz byłam w Ambasadzie.
  – No co Ty mówisz ??
  – Miło spędziłam czas, świetnie się czuję, uroczo wyglądam
  – A w której to amerykańskiej czy japońskiej byłaś?
  – No co Ty kretynko w Głogówku byłam

  • To jest reklama, czyli inwestycja w interes. Istotną cechą przekazu każdej reklamy jest mijanie się z prawdą, dużo kolorków i jeszcze więcej lukru. Lans lansem, ale tu zwyczajnie o kasę idzie.

  • Buźko skrzywiona. Te twoje „Droga Pani z Kaukazu” zalatuje podłym nacjonalizmem, jak skarpetki które zdejmujesz wieczorem.

 3. Dlaczego jest tu tyle zazdrosci, czy nie mozna poprostu pogaratulowac. Djamila zycze powodzenia, znam Madzie jest swietna fryzjerka staram sie do niej wracac jak tylko moge. Powodzenia i trzymam kciuki.

Skomentuj