Detektyw Rutkowski wchodzi do gry. Pomaga w poszukiwaniach skradzionego u nas samochodu

7

Najsłynniejszy polski detektyw przyjechał wczoraj w okolice Kędzierzyna-Koźla. Krzysztof Rutkowski wraz ze swoimi ludźmi pomaga w odnalezieniu skradzionego dwa dni temu samochodu.

O sprawie kradzieży Audi Q5 pisaliśmy już dwa dni temu (LINK). Auto zniknęło w nocy ze środy na czwartek. Jego poszukiwania prowadzi policja oraz właściciel pojazdu, który na łamach mediów wystosował apel o pomoc.

To nie jedyne działania podjęte przez właściciela. Wczoraj do Polskiej Cerekwi przyjechał detektyw Krzysztof Rutkowski, który wraz ze swoimi ludźmi zaangażował się w poszukiwania.

– W przeszłości detektyw Rutkowski pomógł mi już raz, więc postanowiłem zwrócić się do niego. Wczoraj przyjechał on do mnie osobiście, aby rozpoznać sprawę. Poinformował mnie, że w takich przypadkach policja często zawiesza działania po 30 dniach. On i jego ludzie nie odpuszczą i będą tropić złodzieja – powiedział pan Marcin, właściciel Audi.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat skradzionego pojazdu, mogą przekazać je pracownikowi biura Rutkowski, dzwoniąc na numer 600 007 007.

Dane samochodu: AUDI Q5, rok produkcji 2010, nr rejestracyjny RD HW 434, nr VIN: WAUZZZ8R1AA060947

2015-12-12

2015-12-12 (1)

2015-12-12 (2)

7 KOMENTARZE

  1. Ciekawe co było w aucie… i czemu skoro ma taką wartość, że K.R. się tym zajmuje nie było monitorowane. Oczywiście powodzenia ale w tym momencie to albo jest w częściach albo poza granicami kraju.

  2. Detektyw widac wraca do korzeji i do tego od czego zaczynal. Do szukajia skradzionych aut. Potem dzieki mafii pruszkowskiej itp mial dobrze platne zajecia bo mafia siala strach to i stawki detektyw windowal…mogl sie rozwinac…teraz niestety bandyci po ulicach nie biegaja nikt nie sciaga characzy a wyspecjalizowany zlodziej kradnie nafaszerowane elektronika audi jak widac bez problemu…detektyw sie zalapal na fuche…tylko czekac na konferencje….glupi (przepraszam) wydaje sie byc wlasciciel audi, ktory nie zaluje kasy na rutkowskiego a ac nie wykupil….hehhe takie audi warte +/- 60 tys zl….i taki szal rutkowskiego wzywac a ac to koszt 2000zl, smiech na sali….albo raczej w polskiej cerekwi…

  3. Bicie piany bo skradzione auto czy ze względu na wizytę „detektywa”? Ludzie dawajcie się dalej naciągać mośkom z TV. On dla glorii kupi Ci nowe auto byle sprawa była głośna a medialny oddźwięk wielki. Prawie celebrowany czy celebryta.. nie wnikam…

Skomentuj