Deszczowa aura nie odpuszcza. Meteorolodzy ostrzegają również przed burzami z gradem

7

Synoptycy wydali ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Według prognoz czekają nas deszcze i burze z gradem.

Na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego prognozuje się burze z silnymi opadami deszczu sięgającymi do 30 mm oraz gradem i wiatrem w porywach do 60 km/h. Alert obowiązuje od niedzieli od godz. 12 do do godz. 22.

Ostrzeżenia meteorologiczne:
Burze z gradem
stopień: 1
prawd. 75%
Przebieg:  Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywy wiatru do 60 km/h. Miejscami grad.

Ważne:
Od: 2022-08-14 12:00
Do: 2022-08-14 22:00

7 KOMENTARZE

  1. Meteorolodzy niech sobie już dadzą spokój z tymi ostrzeżeniami bo znowu się skompromitowali. Nazapowiadali jakichś ulew, burz, gradu a duchota i słońce. Całe 0 mm napadało.

      • Tylko, że one odbiegaja praktycznie non stop od tego co jest w rzeczywistości. To jest chyba coś nie tak. Niech wydadzą całoroczne ostrzeżenie przed burzami, gradem, upałem, wiatrem, mrozem to coś im sie sprawdzi od czasu do czasu. A tak sadza te pierdy co chwilę i nic z tego nie wynika.

  2. I żeby było mało, tym straszeniem zachęcają tego bandytę do spuszczania ścieków przy kolektorach no bo przecież się rozcieńcza i będzie po sprawie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj