Denis Karyagin opuszcza ZAKSĘ. Kontrakt rozwiązano za porozumieniem stron

4
Fot. Zaksa

Denis Karyagin nie jest już zawodnikiem Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Kontrakt z zawodnikiem rozwiązano za porozumieniem stron.

Bułgarski przyjmujący do składu Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle dołączył przed sezonem 2022/2023. Denis Karyagin o miejsce w wyjściowym składzie rywalizował z doświadczonymi zawodnikami: Aleksandrem Śliwką, Wojciechem Żalińskim i Adrianem Staszewskim. Debiutujący w PlusLidze zawodnik w zmaganiach ligowych rozegrał pięć meczów, zdobywając łącznie 24 punkty. Piątkowe spotkanie z BBTS-em Bielsko-Biała było ostatnim, jakie Denis Karyagin rozegrał w barwach Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

– Denisowi dziękujemy za zaangażowanie i życzymy powodzenia. Wierzymy że czas spędzony w ZAKSIE i zdobyte doświadczenie pomogą mu w dalszym rozwijaniu siatkarskiej kariery. Chciałbym podkreślić jednak, że skład naszego zespołu nie jest zamknięty i niebawem będziemy mogli ogłosić nazwisko nowego przyjmującego Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle – przyznał prezes ZAKSA S.A. – Piotr Szpaczek.

Źródło: Zaksa.pl

4 KOMENTARZE

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj