Delegacja z Kędzierzyna-Koźla jedzie podziękować premierowi za obwodnicę

34

Już w piątek Opolszczyznę odwiedzi premier Mateusz Morawiecki. Na spotkanie wybiera się delegacja Prawa i Sprawiedliwości z Kędzierzyna-Koźla, aby podziękować za przyznanie funduszy na budowę obwodnicy północnej oraz przebudowę drogi krajowej w Reńskiej Wsi.

Nikt nie ma wątpliwości, że obie inwestycje są niezbędne, a jednak przez całe lata nie udawało się doprowadzić do ich realizacji. W szczególności dotyczy to obwodnicy północnej. Gdy na inwestycji niemal postawiono krzyżyk, obecny rząd zdecydował, że jednak zostanie ona wybudowana. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wybrała już wykonawcę robót wartych aż 220 mln zł. Nowa droga połączy Kędzierzyn-Koźle z autostradą A4.

Jedziemy na spotkanie z premierem Mateuszem Morawieckim w szczególności po to, aby podziękować za rządowe inwestycje, które są już realizowane: to obwodnica północna Kędzierzyna-Koźla, bardzo duża i ważna inwestycja, oraz przebudowa drogi krajowej nr 45 wraz z budową ronda w Reńskiej Wsi – mówi senator PiS Grzegorz Peczkis.

Spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Opolszczyzny odbędzie się w piątek w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Początek o godz. 17. W pierwszej części premier przedstawi działania rządu Prawa i Sprawiedliwości, druga część będzie poświęcona pytaniom ze strony mieszkańców.

34 KOMENTARZE

 1. Brawo PiS. Ci ludzie na zdjęciu będą rządzć miastem i powiatem. Wielki szacun Senatorowi Grzegorzowi Peczkisowi. Tak trzymać, niedługo wygracie wybory , a w następnym roku parlamentarne.

  • Hej ,pani kresowianko ” Jeszcze Grześ gdzieś , a już kaszę studzą” Ha ha ha jeszcze do wyborów daleko . A już dzielą skore na niedźwiedziu. Czyżby pani była nakręcona ?????

 2. Ilość wazeliny jaką zużywa średnio członek PIS biję na głowę polskie modelki z z Dubaju. PIS powinien też podziękować obecnej władzy bo pierwsze rozmowy były w 2003 roku w Starostwie Powiatowym. Plany mówiły o połączeniu tylko do drogi 426, Powiat nam chciał wybudować nową drogą (śladem podobnym do planowanej obwodnicy północnej). Kwoty jakie wtedy padały do 20-35 mln. Teraz 220 mln

 3. To nie PiS tylko lep na muchy,przecież wybory się zbliżają.A po drugie ta zaraza już do Kędzierzyna dotarła ludziom w głowach mącić,a może gdyby nie PiS to Pan Bóg by Polski nie stworzył ,dziecinada!!!

 4. Rozumiem, że Kędzierzyn-Koźle to miasto zamieszkane wyłącznie przez mężczyzn. Unikat na skalę światową. Naprawdę, żadna kobieta tu nie mieszka? Czy nie jest godna dziękować premierowi? Czy po prostu kobiety są rozsądniejsze i tak się nie podlizują…

  • Rozumiem Aga, że chciałabyś równouprawnienia, ale ta starsza przyjemna siwa pani (czwarta od prawej na zdjęciu) przecież będzie reprezentantką kobiet naszego miasta.

 5. Ale propaganda.
  Dziękować za coś czego jeszcze nie ma. Hahahaha.
  Jak wprowadzali OFE też Nam obiecali emerytury pod palmami. Co było dalej każdy widzi.

  • Ja już się po prostu nie mogę doczekać, aż pisiory będą rządzić tym miastem i powiatem. Warto poświęcić 4 lata, aby pokazywać potomnym co się dzieje jak do władzy dochadzą niekompetentni populiści wycierajacy sobie tłuste pyski suwerenem. Straty miasta będą tak duże, ze przez 50 lat nikt nie zaglosuje na tych ludzi i ich następców. I na to czekam.

   • Mylisz się teraz nie jest wcale lepiej a ludzie głosują prawie na te same mordy. Zresztą mordy nie są ważne ważna jest bandera inaczej ważna by była bandera gdyby pis było opozycja do po i na odwrót a to te same gnoje z okrągłego stołu tylko ludzie z poglądami myślą ze wybierają prawice lewice itd.
    Nie widzisz tego ??? ze PO i PIS to to samo ?????

 6. Fakt, ludzie pokazani na zdjęciu mają przed sobą swietlaną przyszłość. Radość i duma rozpiera ich piersi. Razem stanowią zgrany zespół podobny do starszych harcerzy z peerelu.

 7. Ci pyszni gamonie dziękują Morawieckiemu (w nie swoim imieniu !) za CAŁĄ obwodnicę ?
  A może ten „bankster” po prostu na budowę ostatniej jej części daje swoje pieniądze ?
  Nie rozumiem…

 8. Czy wam POtrąceni podoba się czy nie to PiS i tak wygra te wybory. Będzie rządził powiatem i miastem. Na nic się zda ujadanie i stękanie odstawianych od koryt ” POkrzywdzonych”

  • Jesteś lotna w swoich komentarzach niczym pingwin. A pisiory to zwykłe nieudaczniki wybrane przez 5 mln Polaków, więc jaka to większość. Tylko dzieci szkoda…

   • BINGO……….. Ta pani kresowianka . Morowa postać , nie ma argumentów ,ale się nakręca. ….. Co jest ważne to że ci Piso-ki , nie widzą dobra nie starają się o dobro i zasobność , ale ich celem jest tylko aby dowalić przeciwnikowi politycznemu . Nie patrząc NA KONSEKWENCJE.

 9. He, he! piszesz 5 mln Polaków, rzadzi i ma większosć w Sejmie i Senacie . To znaczy, że pozostali mizernie lub też wcale nie głosowali na POtrąconych, NOwo-POrzuconych, Czerwonych i Zielonych i mają ich w tzw”poważaniu”

  • Ta postać „kresowianka” żyje w innej rzeczywistości . W rzeczywistości z lat 1918 – 1920 r. Chyba historię zna . To nie są lata 50-te .Żyjemy tylko w latach podobnych . Czyli w przenicowanym garniturze PRL-u

Skomentuj