Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor i Golden Life Gwiazdami Dni Miasta Kędzierzyna-Koźla 2023

6

Karty odsłonięte, wiadomo, kto wystąpi na tegorocznych Dniach Miasta Kędzierzyna-Koźla. Na scenie zobaczymy Dawida Kwiatkowskiego, Viki Gabor i zespół Golden Life.

Impreza tradycyjnie już odbędzie się na zamkniętym odcinku alei Jana Pawła II w weekend 2-3 czerwca. W środę program imprezy na konferencji władz miasta  przedstawił Piotr Gabrysz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury. Na scenie zobaczymy Dawida Kwiatkowskiego, Viki Gabor oraz zespół Golden Life.

Impreza rozpocznie się w piątek o godz. 17.30 występem dla dzieci w wykonaniu Sióstr Wajs & Stonoga. Następnie na scenie pojawi się Viki Gabor, a później gwiazda wieczoru Dawid Kwiatkowski. Pierwszy dzień zakończy DJ Tomi.

W sobotę pierwszy koncert już o godz. 16. Wystąpi opolski big band, któremu towarzyszyć będą wokaliści Studia Piosenki. Później koncert reagge zespołu Shashamane, koncert finalisty Koz All Music Festival, następnie gwiazda wieczoru Golden Life. Całą dwudniową imprezę zakończy koncert zespołu Another Pink Floyd.

O szczegółach opowiedział dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Piotr Gabrysz:

6 KOMENTARZE

  1. dziękujemy za najgorszych wykonawców dla młodzieży jakich mogliście wybrać. jest tanio? jest tanio. jest dobrze? jest tanio.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj