Dary jesieni w ich rękach zamieniły się w małe arcydzieła. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

2

Dary jesieni zamieniły się w małe arcydzieła. Suszone liście, dynie, owoce czy kasztany przemieniły się w przepiękne stroiki i ozdoby. Wszystkie wyszły spod ręki naszych seniorów oraz podopiecznych „Promyczka”.

Efekty ich pracy można było podziwiać podczas rozstrzygnięcia konkursu „Plastyczne klimaty – Jesienny collage 2021”. Ten odbył się już po raz dziewiętnasty, a gospodarzem spotkania tradycyjnie był Dom Dziennego Pobytu nr 3 na osiedlu Azoty.

Wszystkim uczestnikom ogromnej wyobraźni i kreatywności gratulowały prezydent Sabina Nowosielska oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Agata Morkis. Jury nie podjęło się oceny, które z prac są najefektowniejsze. Wszystkie drużyny otrzymały nagrody w postaci materiałów plastycznych. Wydarzenie dofinansował Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

2 KOMENTARZE

  1. No tak! I znowu pełen lans. Może tak jako gospodarz miasta niemożliwości stanąć na mostku z batem i gonić tych leserow do wydajniejszej pracy aby skończyli przed wszystkimi świętymi.

    • :-) Wiecznie uśmiechnięta w jednej z lokalnych gazet coś o grudniu bredziła, więc nie licz na przed 1 XI. Jak mnie pamięć nie myli to 4 miesiące miało być, zamknęli mostek 5 lipca, więc 5 listopada powinno być otwarcie ale mogę się założyć, że się nie uda.

Skomentuj