Darmowa siłownia, rollmasaż, sauna i zajęcia fitness. 31 maja odbędą się dni otwarte w Infiniti Fitness Club

11

W ramach luzowania obostrzeń sanitarnych, od 28 maja zezwolono na ponowne otwarcie siłowni i klubów fitness. Co na pewno ucieszy wiele osób, od wczoraj swoją działalność wznowiło także Infiniti Fitness Club, w którym możecie skorzystać m.in z siłowni, strefy cardio, zajęć fitness, sztuk walki (MMA i Brazylijskie Jiu-Jitsu), strefy Cross Box, strefy wolnych ciężarów, squasha, sauny i solarium. W budynku Infiniti Fitness Club od zeszłego roku działa też sklep z odżywkami i suplementami – SFD Kędzierzyn-Koźle, a wkrótce otwarty zostanie nowy salon fryzjerski.

31 maja – Dzień Otwarty w Infiniti Fitness Club

Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku czy sprawności fizycznej do poznania naszego klubu. Przez cały dzień można będzie wejść do klubu i całkowicie za darmo skorzystać z:

– siłowni,

– zajęć fitness,

– sauny,

– zajęć sztuk walki,

– rollmasażu

Promocja dotyczy także solarium, które będzie kosztowało tylko 1 zł za 1 minunę oraz squasha ( najem kortu w promocyjnej cenie 30 zł/1h + sprzęt gratis).

Dodatkowo w tym dniu odbędą się również:

– konsultacje z dietetykiem klinicznym Tomaszem Saska w godzinach 10.00-14.00 (obowiązują zapisy pod nr. 883 189 775)

– prelekcja Piotra Prokopa na temat „Jakie partie mięśni ćwiczyć razem?” o godzinie 17.30,

– konsultacje oraz analiza składu ciała z Piotrem Prokopem w godzinach 18.30-21.30 (zapisy w recepcji Klubu).

31 maja każda osoba, która zakupi karnet, bądź opłaci kolejną ratę umowy otrzyma od nas 15% rabatu! Nie może Cię zabraknąć –  zaprasza do odwiedzin Lukas Cibis z Infiniti Fitness Club

Zapisy na zajęcia fitness odbywają się od 28 maja w recepcji klubu lub przez stronę internetową www.infiniti-fit.pl.

Zapisy na analizę składu ciała oraz konsultacje z trenerami personalnymi odbywają od 28 maja w recepcji Klubu

Link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/136664288515276?ref=newsfeed

INFINITI Fitness Club

Al. Jana Pawła II 58, Kędzierzyn-Koźle

Tel: 884 848 808

11 KOMENTARZE

  1. Dni otwarte to ja mam caly rok w plenerze. Przyrządy do ćwiczeń są, drążek do podciągania jest, do tego pompeczki i można ćwiczyć. Zawsze to lepiej niż w takim stadzie i smrodzie, bez dostępu świeżego powietrza.

  2. Siedzieć na niby rowerze w pokoju z foto tapetą przypominającą zieleń , drzewa i pedałować do nikąd to jest jakaś porażka.

  3. Dokładnie tak,brakuje im klientów to dzień otwarty po zamknięciu siłowni przez pałkarnię i rząd robią>Ciekawe czy służby wpuszczą po akcji jaką im odjebali.Zobaczymy jak bardzo są wiarygodni w tym co mówili.

  4. Dni otwarte to chyba nie poleciały zbyt dobrze jak się w saunie u siebie trupy znajduje,ale o tym żadne media nie piszą.Jakie miasto,takie media.

Skomentuj