Darmowa pomoc prawna. Gdzie szukać jej w Kędzierzynie-Koźlu?

2

Przypominamy, że mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla w dalszym ciągu mogą korzystać z darmowej pomocy prawnej. Bezpłatne porady są udzielane dwa razy w miesiącu w budynku urzędu miasta.

Konsultacji udzielają prawniczki z kancelarii Consulta i Kaszta&Janikowska. Przyjęcia odbywają się w pokoju 207B, w środy w godz. 10.00-17.00. Porady cieszą się dużym zainteresowaniem dlatego mile widziany jest wcześniejszy kontakt pod numerem telefonu: 793 561 707. Kolejne dyżury w tym roku zaplanowano w dniach: 15 i 29 maja, 12 i 26 czerwca, 10 i 24 lipca, 14 i 28 sierpnia, 11 i 25 września, 9 i 23 października, 13 i 27 listopada, 4 i 18 grudnia.

Wsparcia prawnego można szukać także w innych punktach na terenie powiatu. Pełna lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa przygotowana przez Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu jest dostępna w załączniku: kliknij, aby otworzyć

2 KOMENTARZE

  1. Tak tylko to wcale nie jest pomoc dla każdego. Jak się człowiek chce umówić to oświadczają że trzeba podpisać oświadczenie że nie stać Cię na poradę prawną co będzie weryfikowane jeśli okaże się że było cię stać to i tak pobiera pieniądze np. Z pity albo wypłaty. Porada kosztuje 50-150 zł A skąd ja sama mam zadecydować czy mnie stać czy nie? Jak zarabiam minimalna keajowa to jeszcze mnje stac czy juz nie? To pojęcie względne. Ta pomoc powinna być darmowa bezwarunkowo dla każdego A tak to jedna wielka ściema.

Skomentuj