Danuta Ceglarek przechodzi na emeryturę. Z pomocą społeczną była związana od ponad 30 lat

15

Bycie pracownikiem socjalnym to nie praca, to służba. W tym jednym zdaniu zawiera się niemalże cały dorobek zawodowy Danuty Ceglarek. Wieloletnia dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej kończy swoją misję i przechodzi na zasłużoną emeryturę.

Danuta Ceglarek swoją karierę zawodową poświęciła niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi. Przez ponad 30 lat swojej służby w obszarze pomocy społecznej dała się poznać nie tylko jako osoba zaangażowana, profesjonalnie wypełniająca swoje zadania, dzieląca się cennym doświadczeniem, ale przede wszystkim jako osoba pełna empatii, wrażliwości i zrozumienia dla ludzkiej słabości.

Wieloletnia dyrektor MOPS-u pracę na rzecz mieszkańców Kędzierzyna-Koźla rozpoczęła w 1990 roku. W latach 1992-2012 kierowała Domami Dziennego Pobytu nr 1 i 5. Dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej została w 2012 roku.

Słowa wdzięczności i podziękowania za profesjonalne kierowanie jednostką, odpowiedzialne wywiązywanie się z obowiązków służbowych i szczere zaangażowanie w pracę do odchodzącej na emeryturę dyrektor skierowali przedstawiciele władz miasta: prezydent Sabina Nowosielska, zastępca prezydenta Artur Maruszczak, zastępca prezydenta Wojciech Jagiełło, sekretarz miasta Zbigniew Romanowicz i skarbnik Joanna Hariasz.

15 KOMENTARZE

 1. Co nas ludzi to obchodzi ? Nikt nie pokazuje jak przechodzą na emeryturę Irena, Józef czy Marek którzy gdzieś ciężko pracowali…. A z MOPS-u korzystają cyganie, lumpy i inna patologia lecz czy to ich interesuje….
  Droga redakcjo są ważniejsze sprawy.

  • No i wogle nikt nawet nie napisał o tym jak po wielu latach kopania rowuw zostałem zwolniony w celu przymusowego leczenia psychiatrycznmego !! Kture nic nie pomogło i jeszcze narobiłem se wrogów śrut sanitarianuszy !!

   • Ćwoku naucz się pisać poprawnie polszczyzną a dopiero zabieraj głos. Jak widać edukacja na szkole specjalnej się zatrzymała i też nic nie dała. Jak się ćpun nudzi to jest robótka na chodnikach trzeba posypać i odśnieżyć. Przynajmniej urojenia z rowami nie będą ci pustą łepetynę zaprzątały.

     • Jak się kopie komuś rów na forum internetowym? Jest do tego jakaś specjalna cygańska aplikacja na smartfony?

     • Tak, jutro mi przyjść po śniadaniu z łopatą i kopać rów przy płocie. Zarobicie po 4 zł/metr

     • Hahahahahahhahaha ale was wszystkich nabrałem !! Nikt się nie skapnoł , że ja i Bandzior i Ciawus i jeszcze KAT i Koźlanin i psychiczny z Branic i jeszcze 100 innych to zawsze ja !!! Hahahahahhaha jestem taki inteligientny !!!! Nikt mie nie doruwna !!! Sam se zadaje pytania i na nie odpowiadam hahahahhahahaha !!! Szczeszcie sie wszyscy którzy nie doceniają kopania rowuw !!

     • Rychu nie ciesz się bo wszyscy wiedzą że to ty. Branice czekają na ciebie . Doktur psychiatra ma już dla ciebie łóżeczko z pasami byś sobie nie zrobił krzywdy chodząca inteligencjo. Dadzą ci odpowiednie leki byś już nie miał urojeń z kopanymi rowami i tym podobne. A także byś już nie marzył o kat-cie, koźlaninie i innymi. No chyba że jesteś z pod flagi tęczowej.

 2. Może kk24 napisze kolejny artykuł na przykład o wyborze następcy Pani Ceglarek powołanym bez żadnego konkursu? Myślę że ta historia zainteresuje mieszkańców miasta i nie tylko…

  • Już mógłbym podać nazwisko osoby, która mogłaby objąć. Oczywiści poza konkursem. Od kilku lat idzie przebojem w ten sposób. Nawet niedawno była wzmianka że coś niezwykle ważnego objęła i bez niej mogło by się obyć.

 3. Szkoda, że Pani Dyrektor nie chciała jeszcze trochę popracować, fachowiec, których aż tak wielu nie mamy w tym mieście.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj