Dachowanie samochodu na krajowej 45. Kierowca oddalił się z miejsca, aby samemu zorganizować pomoc

5

W środę po godz. 23 służby ratunkowe zostały poinformowane o dachowaniu samochodu osobowego na drodze krajowej nr 45 w pobliżu miejscowości Ciężkowice.

Na miejsce skierowano policję oraz straż pożarną. W chwili przybycia służb na miejsce, w pobliżu pojazdu nie ujawniono kierowcy oraz ewentualnych pasażerów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, do zdarzenia miało dojść około godz. 22. Mężczyzna podróżujący osobowym audi, stracił panowanie nad pojazdem i dachował.

Kierujący postanowił nie wzywać na miejsce służb. Oddalił się z miejsca, aby samodzielnie zorganizować pomoc. Mężczyzna przed północą powrócił i we własnym zakresie zabezpieczył pojazd. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

5 KOMENTARZE

 1. Znowu jakies zwierze wyskoczylo na jezdnie, po przekroczeniu 90km/h, chyba ze to byla mina przeciwczolgowa, mysle ze KK24 wroci do tematu??

  • Bardzo prawdopodobne, że jakiś dziki zwierz wylazł na drogę po przekroczeniu tej magicznej prędkości. A gdy jeszcze jakiś łuk, czy zakręt drogi, to cho,cho. Takie rzeczy się zdarzają.

 2. Ja stawiam na stare łyse opony, znowu się ucieszą miłośnicy „klasyków” z tanich części OEM dzięki którym podniosą wartość swoich kolekcjonerskich maszyn.

  • Znawco motoryzacji przypomnij sobie o skrzyzowaniu z ul. Wojska Polskiego z ktorym masz problemy. Pod jedną z twoich wypowiedzi zapytalem wprost jakim to pojazdem przemieszczasz się. Może teraz odpowiesz..Obstawiam że na tego audi na zdjeciu to nawet ciebie nie stać. Każdy jeździ tym na co go stać.
   Na koniec dam dobrą radę. Przestań pajacować i
   kompromitować się.

Skomentuj