Dachowanie matiza na drodze krajowej nr 45. Autem podróżowało trzech mężczyzn. ZDJĘCIA

17

W sobotę około godziny 16.30 służby ratunkowe otrzymały informację o groźnie wyglądającym wypadku na drodze krajowej nr 45, przed Polską Cerekwią. 

Na miejsce udały się wszystkie służby. Jak wynika z informacji uzyskanych na miejscu zdarzenia, samochód Daewoo Matiz na raciborskich tablicach rejestracyjnych, w którym podróżowały trzy osoby zjechał na przeciwległy pas jezdni, dachował i następnie wpadł do rowu. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. W samochodzie służby ujawniły puste puszki po piwie. Na czas prowadzenia działań jeden z pasów jezdni został wyłączony z ruchu.

 

17 KOMENTARZE

   • No przecież piszę,że jechał z pustymi puszkami do skupu. Takiej puszki całkowicie nie opróżnisz. Matiz się przewrócił, puszki też się przewróciły, piwo resztkowe się rozlało i zaczęło parować w Matizie. Goście się nawdychali i stąd te promile. @skuty idioto.

 1. Dachowali bo wpadli do tego idiotycznego rowu wzdłuż drogi. Gdyby drogowcy nie sadzili drzew wzdłuż dróg i budowali zamknięte drenaże odprowadzające wodę to nie byłoby tylu poważnych skutków wypadków. Samochód wjechał by w pole i tyle.

  • Masz rację, Alyna. Jeśli jednak pozwolisz, to zmodyfikowałł bym nieco Twój pomysł. Mianowicie przed proponowanym przez Ciebie polem na które wjeżdżał by samochód idiotów, umieścił bym jeszcze podusie nadmuchiwane, których zadaniem byłoby maksymalne wyhamowanie i zredukowanie prędkoścci samochodu.
   Bo wiesz. Na polu też bywa nierówno. Zwłaszca wtedy gdy rolnik zaorze, a jeszcze nie zdąży zabronować, czy też posiać mięciutką trawkę.

   • Nie zgadzam się z tą diagnozą. Zjechali z jezdni bo byli napruci a dachowali bo był rów.
    Trzeźwy, który wpadłby w poślizg, też by dachował.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj