Cztery ulice do remontu i blisko 3 mln zł dofinasowania. W tym rozdaniu to najwięcej w regionie

7
Fot. TVP3 Opole

Ponad 2,9 miliona złotych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg dla Kędzierzyna-Koźla. Nasze miasto otrzymało dofinansowanie do największej liczby projektów na Opolszczyźnie. Przy wsparciu środków zewnętrznych przebudowanych zostaną aż 4 ulice.

Chodzi o ul. Pamięci Sybiraków w Koźlu, ul. Żabieniecką w Kłodnicy, ul. Dworcową w Śródmieściu i ul. Juliusza Słowackiego na Pogorzelcu. Umowy w tej sprawie podpisali wojewoda opolski Sławomir Kłosowski oraz prezydent Sabina Nowosielska.

7 KOMENTARZE

 1. A kiedy remont ul.Damrota,to jedna z ulic najbardziej uczęszczana i najbardziej zdewastowana i jest w centrum miasta i tuż obok Starostwa Powiatowego ale ciągle pomijana przy planach remontowania dróg!Dlaczego??? Czuwaj!

 2. Prezydent Nowosielska obiecała, że ul. Gajdzika rozpoczną remontować na wiosnę 2021 r!
  Co się stało, że drogowcy się tam do dnia dzisiejszego nie pojawili?

 3. Może jakiś komentarz pani prezydent?
  Czy one pojawiają się tylko wtedy, gdy gmina czegoś nie dostaje i jest jej z tym bardzo źle, ciężko i nie może liczyć na żadną pomoc i w ogóle jest bardzo tragicznie, a to oczywiście dlatego, że rządzi pis?!
  Bo gdyby rządziła platforma to byłoby tak, że ohoho, fantastycznie, kolorowo i z przytupem.

  • Wczoraj usłyszałam,że to ostatnia kadencja P.Prezydent.Kamień z serca.Tylko kto w zamian????Ale nic!Wracam do K-K.Zaryzykuję!!!!!!??!!?

 4. Tylko, że na Slowackiego nic się nie dzieje. Drzewa expresem wycięto w jeden dzień bo zapewne było przyklepane, że ktoś na tym skorzysta czytaj jest klient i taki wielki projekt stoi w miejscu.

Skomentuj