Cztery przypadki koronawirusa w regionie, wśród chorych mieszkanka naszego powiatu

3

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w poniedziałek rano o 148 nowych przypadkach koronawirusa w kraju.

W województwie opolskim odnotowano cztery nowe przypadki zakażenia. Dotyczą one kobiety w średnim wieku z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, która przebywa na kwarantannie domowej, mężczyzny z powiatu kluczborskiego, kobiety z powiatu strzeleckiego i kobiety z Opola. W całym kraju nie odnotowano ofiar śmiertelnych COVID-19.

Aktualne informacje dotyczące sytuacji w szpitalu przekazało starostwo powiatowe:

W szpitalu zakaźnym w Koźlu przebywa obecnie 49 pacjentów, w tym 44 osoby z potwierdzonym zakażeniem, w grupie zakażonych jest jedno dziecko, reszta (5 osób) to pacjenci, u których podejrzewa się zakażenie, wśród podejrzanych nie ma dzieci. (stan na poniedziałek, 25 maja, godz. 10:08).

W izolacji domowej przebywają 22 osoby z terenu powiatu (z potwierdzonym zakażeniem), w kwarantannie przebywa 12 osób, w kwarantannie w związku z przekroczeniem granicy przebywają 122 osoby. 4 osoby objęte są nadzorem epidemiologicznym.

3 KOMENTARZE

  1. Pitolonie! Przestańcie już pisać na ten temat bo robicie z siebie pośmiewisko! Ludzie o zdrowym umyśle wiedzą, że to ściema !

    • No pewnie, że ściema, Gamoniu, czy ktoś widział by w środku byli pacjenci? Czy ktoś widział, czy konie mnie słyszą, jaka szkoda, że nikt nie może zrobić wywiadu z pacjentami, czy mają dobre jedzenie, czy są zadowoleni z obsługi? Tam z pewnością panuje błoga sielanka, lekarze i pielęgniarki kawkują, spożywają napoje takie i takie, które pacjęęci ;) w podzięce dobrowolnie na leczenie wontroby ofjarujom, a zawsze z szafkach są środki dożylne.

      a na serio to znajdź kawał solidnego muru i sprawdź pustym łbem czy go przebijesz…

  2. Rychu 3 słowa mniej i pysk cały. Gdybyś się uczył , wiedział byś jajka jest różnica między prawdą a fałszem . Na drugie masz Naiwniak?

    A tak poważnie, wyobraź sobie że ja wiem jak jest w środku!

Skomentuj