Cztery nowe przypadki koronawirusa w regionie. W kozielskim szpitalu przebywa obecnie 74 pacjentów

10

Ministerstwo Zdrowia poinformowało we wtorek rano o kolejnych 144 przypadkach koronawirusa w kraju. Wśród nowych przypadków zakażenia znajduje się czworo mieszkańców Opolszczyzny.

Wśród nowych przypadków zakażenia w naszym regionie nie ma mieszkańców powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. To dwójka pacjentów z powiatu oleskiego (mężczyzna w sile wieku i nastolatka), mężczyzna z powiatu krapkowickiego i seniorka z powiatu opolskiego.

Nowy komunikat o sytuacji w powiecie wydało też starostwo:

W szpitalu zakaźnym w Koźlu przebywa obecnie 74 pacjentów, w tym 70 osób z potwierdzonym zakażeniem, reszta (4 osoby) to pacjenci, u których podejrzewa się zakażenie, w całej grupie nie ma dzieci (Stan na wtorek, 21 kwietnia, godz. 10:05).

W izolacji domowej przebywa 35 osób z terenu powiatu (z potwierdzonym zakażeniem), w kwarantannie przebywa 108 osób, w kwarantannie w związku z przekroczeniem granicy przebywają 324 osoby. 21 osób objętych jest nadzorem epidemiologicznym.

10 KOMENTARZE

 1. Ludzie, wyłączcie telewizor. Przeciez na 35 milionów ludzi w kraju jest 385 zgonów, co jest smutne, ale to nie nawet 1% i to od początku tej pseudo pandemii… ale pod przykrywka epidemii jakie wprowadzają ustawy. Pozdrawiam was Polacy!

  • Obyś nie musiał znaleźć się na oiomie lub jakimkolwiek oddziale gdzie leczy się ludzi z tego jak nazywasz” pseudo wirusa i pseudo pandemii”.Radzę też z wielkim przymrużeniem oka podchodzić raczej do tych „pseudo: statystyk tv

 2. Czlowieku nic nie ma. Nie oglądaj tyle tv. Planowania pandemia do zniewolenia polakow, jak wam pozwolą sciągnąc maski a zdjac spodnie to tez bedziecie chodzić? Czlowieku dziennie wiecej ludzi umiera na inne choroby, wirus nie rozprzestrzenia sie w powietrzu. Juz się ludzie buntuja w rumunii, usa, w holandii juz pracuja, w niemczech tez looz, ale wy chyba lubicie byc pod butem pana. Wcale mi was nie żal. I jeszcze pewnie donosicie na swoich brawo. Poszukajcie, obejrzyjcie. Przejęcie państwa, wykupienie za grosze a wy na bruku z powodu grypy… śmiech na sali że to łykneliscie. Jak te młode pelikany. Żal

   • Nie umarł bo sami się dowiadują co i jak. Wiesz że jak chodzisz w maseczce dłuzszy czas, wdychasz dwutlenek węgla, który musisz wydychac. Nastepnie po 20 kilku minutach zbieraja ci się na niej bakterie które tak samo wdychasz. Płuca dostają mniej tlenu, dlatego przewidują drugą fale, bo zaraz się zacznie jazda przez te kagańce. Mandatu się boicie? Zdrowia nie szkoda lub życia tylko mandat? Serio? Jesteśmy dumnym narodem a robią z nas debili…

    • Daj spokój widać że jesteś strasznie podatny na teorie spiskowe. Uczeni na całym świecie się tym zajmują, a ty myślisz że po przeczytaniu bzdur z internetu wiesz lepiej od wszystkich.

     • Teorie spiskowe to pewnie też to że szpitale w wielu krajach, takze w polsce sa puste. Ludzie niby umieraja na korona wirus a maja choroby współistniejące. I chodząc w maseczkach sami się trujecie. A tego wam nie powiedzieli? Sam minister to mówił parę tyg temu. Wystarczy sprawdzić, ale po co jak tv mi powie. Szkoda, że nie walczycie o swoje zdrowie tylko boimy sie mandatu…

Skomentuj