Czterdzieści nowych ławek zamontowano na placu Młodzieży w Śródmieściu. Wymieniono też oświetlenie i monitoring

1

Strefa rekreacyjno-sportowa znajdująca się między Halą Sportową Śródmieście a Krytą Pływalnią poddana została rewitalizacji. Ostatnio zamontowano tam ponad 40 ławek ze stali nierdzewnej, które znalazły się na całym tym terenie.

– W ramach projektu postawione zostały 43 nowe ławki, wymieniono oświetlenie na ledowe oraz zamontowano nowocześniejszy monitoring. Wcześniej skatepark wzbogacił się także o dwie platformy, a wszystkie stare urządzenia na tamtejszej siłowni zewnętrznej zostały zastąpione nowym sprzętem – wyjaśnia Tomasz Radłowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu.

Koszt całego zadania zrealizowanego przez Gminę Kędzierzyn-Koźle wyniósł: 792 558,13 zł. Projekt uzyskał jednak 315 171,28 zł dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020.

1 KOMENTARZ

  1. Czytam i oczom nie wierzę! Ile „to-to” kosztowało? 792 558,13 zł zł?? To z czego są te ławki: z tytanu udającego stal nierdzewną? A te murki z sieneńskiego marmuru?! Bo sam plac nie został nawet ruszony.
    Na zdrowy rozum i rozsądek: ciekawe kto podpisał (i za ile?!) kosztorys tego „dzieła”. Naprawdę nie ma w tym miasteczku pilniejszych wydatków?!!

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj