Czołowe zderzenie osobówki i śmieciarki na DW 425. Lądował śmigłowiec medyczny [ZDJĘCIA]

4

W czwartek po godzinie 10:30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o groźnym wypadku z udziałem samochodu osobowego i śmieciarki. Zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej nr 425 między Dziergowicami a Lubieszowem.

Na miejscu interweniuje kilka zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe. Ze wstępnych informacji uzyskanych na miejscu wynika, że na prostym odcinku drogi doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego audi i śmieciarki. 52-letni kierowca osobówki został zakleszczony w pojeździe.

Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierowca audi w ciężkim stanie trafił pod opiekę lekarzy, obrażeń doznał też kierowca drugiego z pojazdów. Obecnie droga jest całkowicie zablokowana, więcej informacji wkrótce.

4 KOMENTARZE

  1. A sytuacja była taka, że to osobowe audi zjechało na przeciwległy pas. Jakby się dobrze przypatrzeć, po ustawieniu śmieciarki i uszkodzeniach obu aut widać jak kierowca śmieciarki próbował uciekać na pobocze

  2. ,, Świadek ” napisał profesjonalny komentarz ,natomiast niejaki ,, observer ” to typowy hejciarz.No cóż jaki komentator,taki komentarz.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj