Czołowe zderzenie na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla. Droga jest całkowicie zablokowana

9

W piątek około godz. 16.30 doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów w pobliżu ronda Milenijnego na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla.

Nasz reporter był na miejscu. Jak wynika ze wstępnych ustalań, BMW jadące od strony Reńskiej Wsi nagle zjechało na przeciwległy pas ruchu, na którym znajdował się samochód dostawczy. Jego kierowca próbował uniknąć kolizji, jednak się nie udało. Auta zderzyły się czołowo.

Na miejscu interweniują zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Droga jest całkowicie zablokowana. Obrażenia odniosło w sumie pięć osób. Kierowca i pasażer dostawczaka zostali zabrani do szpitala w Koźlu. Podobnie kierowca bmw oraz dziecko podróżujące autem. Najpoważniejszych obrażeń doznała pasażerka bmw, którą zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

9 KOMENTARZE

  1. Do SeaD… Spokojnie bratku… Nawet bez sprostowania można założyć że ktoś się nie umyślnie pomylił… I mimo że mój komentarz był taki jaki był to założyłem od samego początku że ktoś się niechcący pomylił, pozdro dla kumatych

  2. Czy kogoś zainteresował reportaż o obywatelskim zatrzymaniu pijanego kierowcy 05.05.18r. W Brzeźcach podczas festynu strażackiego. Mnóstwo ludzi byli świadkami gdy podczas dmuchania w alkomat a co najlepsze to oni wywarli presję na funkcjonariuszach którzy przybyli na miejsce „dlaczego nie dajecie mu alkomatu,on ma tu przy nas dmuchać!!!) Co się okazuje to były komendant policji w Głubczycach pan Ireneusz W. Pierwsze dmuchanie 1.25, drugie 1.28 trzecie 1.24 promila w wydmuchiwanym powietrzu. I CO? I NIC !!!! Ponoć zostało umorzone wszystko. Bo pan Ireneusz zeznał że pił że strazakami i to oni mu samochód pod stawili pod jednostkę i zaaranżowali jego zatrzymanie i wezwali policję. Stąd tak szybko usunięto nagranie z kk24 a ten filmik przedstawiał jego doprowadzenie do jego pojazdu od którego chciał się oddalić i pójść sobie od tak do domu a ma do niego jakieś 450m. A wiecie co powiedział kiedy został zapytany dlaczego jeździ po pijaku -słuchajcie ja mojego psa szukam,wiecie tego mojego małego. I CO WY NA TO WSZYSTKO. DA SIĘ DA SIĘ….. Już teraz piszę o tym bo ja tego tak nie zostawię.

Skomentuj