Czołowe zderzenie autocysterny z osobówką na obwodnicy. Droga jest całkowicie zablokowana

14

W czwartek około godz. 18 na odcinku obwodnicy Kędzierzyna-Koźla pomiędzy rondem w Reńskiej Wsi a skrzyżowaniem z drogą krajową nr 45 doszło do czołowego zderzenia autocysterny z osobowym nissanem.

Droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu interweniują strażacy i policjanci, którzy ustalają przebieg zdarzenia. Kobieta, która prowadziła nissana, z obrażeniami została przetransportowana do szpitala. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Nie ma zagrożenia wycieku transportowanego przez nią ładunku. Blokada drogi może potrwać jeszcze około 2 godzin. Policjanci kierują samochody objazdem przez Reńską Wieś.

14 KOMENTARZE

  1. czyli nagminne wyprzedzanie na 3 trzeciego . Policja nie istnieje . To co się dzieje na odcinku Kędzierzyn do Koźla to jest jakieś piekło drogowe. Debile chcą cię wyprzedzić z każdej strony a zjechać nie można ponieważ dzięki pani prezydent mamy burdel drogowy i rowerzyści jeżdżą poboczem obwodnicy.

  2. I co? Co nabazgrałem wczoraj? Że dxisiaj będzie dalsza część drogowych nieszczęść w mieście możliwości. 24 godzinki nie upłyneły i znowu bum! Jak to się dziwnie składa.. remont mostku do koziołkowa, brak SPidziaków nieoznakowanch na obolałodnicy miasteczka. A trzeba było takich gospodarzy wybierać? Jutro następne tragedie. 100 procentusiów.

  3. Czy aby tytuł tego artykułu jest poprawnie napisany.
    Czołówka autocysterny z osobówka ?
    Rozumie że sensacja we wsi ale trzeba trochę pomyśleć redaktorze.

  4. Ludzie włączcie myślenie!!! Jak można tak małym autem pewnie z silnikiem 0.9 myśleć że się zdarzy wyprzedzić wolniejszy pojazd i to są efekty, no chyba że ma się coś z oczami.

  5. Bawić to się możesz jak masz conajmnie1, 8 turbo bez dziury a i tak powinno się zredukować bieg, jak czasami patrzę co wyrabiają wieś maki to nóż w kieszeni sam się otwiera.

Skomentuj