Członkowie Patriotycznego Kędzierzyna-Koźla wrócili z Ukrainy. Dostarczyli trzy busy darów

18

Trzy busy wypełnione darami zgromadzonymi w ramach zbiórki „Jeden Naród Ponad Granicami” prowadzonej przez Stowarzyszenie Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle dotarły na Ukrainę. Po dostarczeniu paczek wyprawa bezpiecznie wróciła do domu.

„Przedstawiciele i sympatycy naszego Stowarzyszenia właśnie wrócili z Ukrainy, gdzie pojechali trzema pełnymi busami. Dostarczyli w potrzebujące rejony produkty żywnościowe, środki higieniczne dla dzieci i dorosłych, środki czystości, koce, śpiwory oraz inne materiały przemysłowe. Odwiedzili między innymi miejscowości Jaśniska, Mościska, Trzcieniec oraz Lwów” – relacjonuje stowarzyszenie.

18 KOMENTARZE

 1. Wszyscy politycy na świecie, tak naprawdę, chcieliby szybkiej klęski Ukrainy. Mniej rozlewu krwi, mniej zniszczeń. Potem będzie kilka tygodni krygowania się z Putinem. Bo tak będzie wypadało. A później sytuacja w handlu wróci do normy. Dla świata ważniejsza jest bowiem Rosja jako rynek zbytu niż jako źródło surowców.
  Business is business.
  Patriotyzm Ukraińców zaskoczył wielu. To takie coś jeszcze istnieje? Przecież Europa nie może być złożona z państw narodowych. „Polskość to nienormalność” cytat z D.T.

  Odpowiedz

  • Wszyscy widzieli wypowiedź Terleckiego na 2 dni przed inwazja. Twierdził że Putin „wyszedł z twarzą” z tej sytuacji i że UE powinna ograniczyć sankcje do minimum. Udowodnił tym że politycy PiSu są pro putinowscy. Wystarczy popatrzeć ile węgla zaczęli kupować od Rosji.

 2. Super dary. Jeden bus załadowany woda mineralna. Pewnie zabrali z granicy w Korczowej, bo tam leżą tego hałdy. Pomarańczowy bus z kartonami widać, że przekopany. Chłopaki po drodze się obłowili.

  • Uwielbiam internetowych malkontentów-cokolwiek ktoś zrobi i tak będzie źle.Ujawnij się chłopaczku to Ci pokażemy gdzie raczki zimują i gdzie Twoje miejsce w szeregu.Za obrażanie i posądzanie ludzi o kradzież powinieneś liścia dostać.Piotrek super inicjatywa i dobrze że bez Zak Sa.

   • Jaro raki zimują na dnie zbiorników wodnych. Dla mnie nie ma miejsca w szeregu, zawsze stoję przed. Łatwiej mi wydawać polecenia.

   • Pobij Jana bejsbolem i wrzuc mu race. Macie to w swoim arsenale i do tego jako prawdziwi patrioci jestescie stworzeni. Przy okazji wrwiecie mu z kieszeni kilka stów na „dobrowolna” skladke dla Bakiewicza.

 3. Na zdjęciu 18 patriota niesie karton martini. Rozumiem, że to niezbędne produkty? Ja qźwa robię płacę podatki w tym kraju 40 lat i nie kupuję martini, bo jest drogie. Innym się rozdaje. Brawo patrioci

 4. A i jeszcze należy PODKREŚLIĆ, że jak sama nazwa zbiórki mówi, pomoc nie jest skierowana do Ukraińców… co w kraju Polska nie powinno już dziwić.

 5. Dla was sama nazwa Patriotyczny bolesna w dup ie szczypiąca. Każdy ,kto pomaga, to pewnie z kradzionego.Palanty mierzycie swoją miarą.Wali mnie wasze zdanie, nie muszę sie spowiadać Rychowi i innym z hemoroidami w d ile zrobiłem dla Ukrainy. Fur mniejszości, to by było ok.

 6. Jak to sie dzieje,że Rychu zawsze co wydali,to redaktor zamieszcza.To jakis zbieg okolicznosci? Seba jestem i widze ze palanty tu rządzą. Napisalem ze macie hemoroidy od tego siedzienia na tylkach i krzywe paluchy od pisania bzdur. Ale wiocha

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj