Członkowie kędzierzyńskiej PO złożyli kwiaty na cmentarzu. Tak upamiętnili rocznicę śmierci Pawła Adamowicza

33

W rocznicę śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza delegacja Platformy Obywatelskiej w Kędzierzynie-Koźlu złożyła kwiaty na cmentarzu w Koźlu, gdzie znajduje się krzyż pamięci wszystkich zmarłych.

„Dziś kolejna rocznica śmierci prezydenta Pawła Adamowicza. Delegacja Platformy Obywatelskiej w Kędzierzynie-Koźlu upamiętniła ją kwiatami, zniczami i modlitwą pod krzyżem pamięci wszystkich zmarłych na kozielskim cmentarzu” – przekazali członkowie delegacji, w której poza szefem kędzierzyńskiej PO Michałem Nowakiem znaleźli się również Robert Węgrzyn, Paweł Masełko, Piotr Jahn i Grzegorz Kodź.

13 stycznia 2019 roku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gańsku Paweł Adamowicz został zaatakowany przez napastnika z nożem. W bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie niestety zmarł następnego dnia.

33 KOMENTARZE

 1. Ale sensacja . Może by tak powspominali swoich wyborców których już z nami niema. A zapomniałem oni są tylko ważni w czasie wyborów.

 2. No tak, ofiary Pisu trzeba uczcić.A jak tam mieszkania zmarłego, pomogli wdowie ogarnąć ,ile ich zostawił?Takie focie to żenada. Kto tu gra śmiercią.Do Smoleńska się wybierzcie z Tuskiem, fota przy tupolewie to cacko do kolekcji.

 3. Nie róbcie cyrku!!! 3 lata po śmierci a wasi koledzy z Gdańska nie potrafią skazać na dożywocie błazna który śmieje się z wymiaru sprawiedliwości udając idiote. Zajmijcie się lepiej żyjącymi którzy są potecjalnym wyborcami. Kiedy ktoś się wstawi za tymi co palą pelletem i ekogroszkiem. Tak wygląda waszą polityka i gospodarka.

   • Oj nie tak, miesięcznie PiSowskiej służyły na początku do dochodzenia do prawdy o zamachu. Comiesięczne szczytowanie mobilizowało zryte berety. Antoni ponoć już doszedł ale nie może ujawnić raportu, nie dostał pozwolenia z Moskwy.

  • Raczej zabity przez przekaz polskiej katolickiej miłości jaki leciał z TVP i Polskiego Radia oraz gazet Prawdziwych Polaków: Sakiewicz, Ziemkiewicz, Karnowscy. Ach przepraszam, za ten atak na największą świętość jak to nazwał Kaczyński, wczoraj we Wiadomościach podano – polski KK.

 4. Może mieli taką potrzebę w sercu i upamiętnili.
  Po co te zjadliwe komentarze debile.
  A Rychu jak zwykle od czapy,może kiedyś poznam twoją toższamość trollu i dostaniesz z liścia.

 5. Jak tak na nich patrzę to mi się przypomina „lans na grobach” Steczkowskiej, który to utrwaliło dla potomnych parę lat temu czasopismo Viva. Tu zebrani śpiewać raczej nie umieją – Steczkowska pewnie też nie. Mają jednak dwa niezaprzeczalne atuty: tj. gremlina – reptilianina, o niezbyt okazałym wzroście oraz pana, co po mimo prawie 40 lat na karku nadal jest singlem mieszkającym z rodzicami. Co do tego drugiego, to każda Polka wie, że to jest dobry materiał na przywódcę vide casus niejakiego Jarosława Kaczyńskiego.
  Panowie, co macie do powiedzenia wyborcom, co zrobiliście w ostatnim roku, aby Kędziorek nie był zaściankiem „ ściany zachodniej”, żeby zamiast niszczejącego przemysłu , powstawały nowe miejsca pracy, żeby młodzi nie uciekali z tej mieściny. Wiązankę oraz znicz z 5 dych może postawić każdy. Ja liczę, że wy, jako „ lokalna inteligencja” zrobicie coś więcej dla miejscowej społeczności, choć może jestem w błędzie.

  • Komentarzyk z gatunku cieniutkich i wrednych. Bo ktoś jest małego wzrostu, a ktoś inny jest singlem i z rodzicami mieszka…
   Ale cóż, autor jest wielbicielem jedynej opcji politycznej, której członkowie jak wiadomo, jeśli komuś czegoś nie wytkną to przy władzy się nie utrzymają.
   No, ale. To jest tylko obserwator wiejskiego życia. Nie można chyba więcej wymagać.

 6. Ci z peło nic nie zrobili dla KK, to jest pewne, każdy kręci swe lody i lodziki. Tylko PiS zrobił najwięcej dla KAŻDEGO mieszkańca Kędzierzyna-Koźla. Po 6 latach wstawania z kolan i robienia POrządków PO PO… wprowadził POlski Ład dla każdego!!!

 7. Hej niemieccy janusze polityki ze zdjecia. Mam nadzieje, ze oglądaliście hipokryci dzisiejszy dokument „jesteś elementem niszczącym”. Pozdrawiam

 8. I co wy na to, neptki ? Spojrzałem na monitor na prawo i nieco w dół i cóż wodzę w rubryce komentarzy czytelników kk24 ? Pięć komentarzy Rycha, takiego lepszego Ryszarda. Nikt inny tyko Rychu. Na każdy temat się wypowiedział. Nie żaden za przeproszeniem sznycel, czyli mielony, nie Waldi, seba, lub inni nie wymienieni tutaj.
  Warto więc czytać tego Rycha, bo zna się na wszystkim, żaden temat mu nie obcy, nawet redakcja kk to docenia.

Skomentuj