Części dostępne od ręki i z dostawą do domu. Auto Części Księżarek mają już 30 lat

6

ACK Benimar Polska (Auto Części Księżarek) to jedna z najdłużej działających firm z branży motoryzacyjnej na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. O rozwoju firmy, darmowej dostawie części do domu dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, o wiedzy i doświadczeniu, które w tej branży są bezcenne opowiada Tomasz Pietrek, kierownik działu sprzedaży z Auto Części Księżarek.

– To rzadko spotykane żeby lokalne firmy, oferowały darmową dostawę części samochodowych także dla klientów indywidualnych?

– Tak to prawda. W związku z epidemią koronawirusa wprowadzamy właśnie nową usługę dostawy części samochodowych, zarówno do klientów prywatnych jak i biznesowych. Codziennie zamówione w naszym sklepie części będą dostarczane pod wskazany adres, w odległości nawet 40 kilometrów od Kędzierzyna-Koźla. Oczywiście można je odbierać cały czas osobiście przy ul. Zwycięstwa 11. Co istotne, dostawa jest zawsze bezpłatna bez względu na kwotę zamówienia – podkreśla Tomasz Pietrek.

Olbrzymi magazyn części zamiennych

– Posiadamy jeden z największych magazynów samochodowych części zamiennych w naszym regionie i bardzo dużą część asortymentu można dostać u nas „od ręki”. Jeśli coś nie jest dostępne na miejscu, to nie jest to problemem, ponieważ otrzymujemy kilka dostaw w ciągu dnia i jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom naprawdę błyskawiczną realizację zamówienia. Ponadto nikt w najbliższej okolicy nie ma tak dużego magazynu części karoseryjnych i oświetlenia.

Doradcy do zadań specjalnych

– Wizytówką firmy są ludzie, którzy w niej pracują. W naszej branży trzeba mieć naprawdę dużą wiedzę oraz doświadczenie, aby móc zaoferować profesjonalne doradztwo. Czasami klienci nazywają nas weteranami lub komandosami od zadań specjalnych – dodaje z uśmiechem Tomasz Pietrek. Wynika to z tego, że większość osób zatrudniona w ACK Benimar Polska pracuje tutaj już od kilkunastu lat i że potrafimy ściągnąć nieosiągalne dla innych części. Często trafiają do nas klienci z polecenia, którym pomagamy załatwić także inne trudno dostępne rzeczy, takie jak filtry, paski czy łożyska do maszyn przemysłowych.

Konkurencyjne ceny

– Sporo się zmieniło w naszej firmie w ostatnim czasie i dzięki temu, że zdywersyfikowaliśmy naszą działalność oraz przez to, że sprzedajemy sporo części w internecie, możemy zaoferować naszym klientom lepsze ceny w punkcie stacjonarnym. Zachęcamy do regularnych zakupów w naszym punkcie oraz rozmowy i do negocjacji cen z naszymi handlowcami.

Warsztat

– Na miejscu posiadamy też duży warsztat (6 stanowisk) w którym można wykonywać większość napraw, poza blacharskimi. Oferujemy wymianę opon, części, płynów eksploatacyjnych, a od jakiegoś czasu zajmujemy się również naprawą przyczep kempingowych i kamperów.

Karawaning i akcesoria turystyczne

– To nowy dział w naszej firmie, który rozwijamy od jakiegoś czasu. Oprócz kamperów posiadamy sklep z akcesoriami, w którym można znaleźć m.in. bardzo wysokiej jakości meble ogrodowe, baseny, materace i najróżniejsze akcesoria turystyczne. Z całą ofertą można zapoznać się na stronie: https://sklep.ack.com.pl/

ACK Benimar Polska 

Os. Blachownia, ul. Zwycięstwa 11, Kędzierzyn-Koźle

tel.: 774886228

Godziny otwarcia:

Pn. – pt.: 08:00 – 18:00

Sob.: 08:00 – 14:00

Z całą ofertą można zapoznać się na stronie: www.sklep.ack.com.pl www.ackparts.pl (w budowie, dostępna od marca). Zamówienia i zapytania ofertowe można składać droga mailową pod adresami: info@ksiezarek.com kampery@ack.com.pl Numery telefonów:

77 488 62 28 – części i akcesoria samochodowe

695 245 394 – części i akcesoria samochodowe

601 409 938 – samochody i przyczepy kempingowe

663 624 634 – serwis samochodów i przyczep kempingowych

77 488 66 69 – serwis samochodów osobowych i dostawczych

6 KOMENTARZE

  1. Pozdrawiam moją była firmę , szczególnie wszystkich z którymi współpracowałem. Życzę WAM wszystkiego dobrego ,dalszego rozwoju. POZDRAWIAM

  2. To firma która pokazuje, ŻE MOŻNA jak jest się wytrwałym i konsekwentnym od sprzedaży opon po dzień dzisiejszy WIELKIE GRATKI właścicielom i pracownikom

Skomentuj