Cylindry, perły i strusie pióra. „Lewada” Zakrzów zaprasza na Sylwestra w stylu lat dwudziestych

1

Panowie w cylindrach i z cygarem, a panie w perłach, opaskach i w boa z piór. Już 31 grudnia wszyscy goście zabawy sylwestrowej, która odbędzie się w Ośrodku Szkolenia Olimpijskiego w Zakrzowie, przeniosą się w czasie do lat dwudziestych XX wieku.

W rytmach swingu i fokstrota goście powitają 2020 rok. O wspaniałą oprawę muzyczną zadba uczestnik konkursu Eurowizji i laureat Szansy na Sukces – Krzysztof Bielecki – „Crizz Biel”. Z kolei w klimat jazzu orleańskiego wprowadzi gości wrocławski Dixie Tigers Band.

– Lata dwudzieste mają swój niepowtarzalny klimat. Z tym czasem kojarzy się szyk i elegancja. Goście naszej zabawy nie muszą myśleć o szukaniu wymyślnych przebrań, wystarczą drobne akcenty jak pióra, perły, kapelusze, cygara, kabaretki, które kojarzą się właśnie z tą epoką – zaznacza Anetta Sałacka.

LKJ Lewada dokładnie po dwudziestu latach zorganizuje huczną imprezę sylwestrową. – Ostatnio w 1999 roku w stajni w Zakrzowie odbył się Sylwester w stylu country dla ponad 350 osób, który do dzisiaj z sentymentem wspomina bardzo wielu naszych przyjaciół. To zmobilizowało nas, żeby znowu podjąć się zapewnienia niezapomnianej zabawy na przywitanie nowego roku – podkreśla i zaprasza do udziału prezes LKJ „Lewada” Anetta Sałacka.

Rezerwacji można dokonać mailem pod adresem: lewada@kjlewada.pl

1 KOMENTARZ

Comments are closed.