Cukiernia Godyla na os. Azoty otwarta. W ofercie pieczywo, pyszne ciasta, torty i rzemieślnicze lody

15

Kolejny punkt Cukierni Godyla został właśnie otwarty na osiedlu Azoty. Do sklepu dostaniemy się przez Salonik Prasowy znajdujący się w ciągu pawilonów przy ul. Witosa 1.

Lokalizacja ta została wybrana między innymi na prośbę mieszkańców, którzy zarówno osobiście w działających już sklepach, jak i poprzez media społecznościowe zgłaszali, w których częściach miasta chcieliby móc robić zakupy. Część z proponowanych lokalizacji wpisała się w strategię przedsiębiorstwa zatrudniającego w samym Kędzierzynie-Koźlu już ponad dwudziestu pracowników i tym sposobem punkty Cukierni Godyla możemy spotkać prawie we wszystkich częściach miasta.

Punkty znajdują się obecnie w Galerii Odrzańskie Ogrody, na osiedlu Piastów (ul. Krzywoustego 16A), przy ul. Wojska Polskiego 10 w Śródmieściu, przy ul. Piastowskiej 4 i 24 Kwietnia 2 w Koźlu oraz na Pogorzelcu przy ul. Piotra Skargi 17, w okolicy Urzędu Skarbowego.

Chleb kukurydziany, pieczywo dla cukrzyków, chleb swojski ze smalcem

Piekarnię-Cukiernię Godyla wyróżnia bardzo bogaty wybór pieczywa. Począwszy od chleba tradycyjnego, w firmowych sklepach można dostać też chleb kukurydziany, z mąką dyniową, razowy, graham i orkiszowy. W cukierniach dostępne jest pieczywo dla cukrzyków, chleb krajan, szwajcar z twarożkiem, tygrysek z siemieniem lnianym, a prawdziwym hitem jest chleb swojski ze smalcem. Pieczywo robione jest na naturalnym zakwasie, dzięki czemu charakteryzuje się wyjątkowym smakiem oraz bogactwem składników pro-żywieniowych.

Torty

Czekoladowa rozkosz, tort szwarcwaldzki, czy ten na bazie ciasteczek Oreo, to tylko część z propozycji Cukierni Godyla. Dostaniemy tam torty na każdą okazję i taki jaki sobie tylko zażyczymy. Wybrać można bazę kremową albo śmietanową tortu, jego wielkość i kształt oraz rodzaj biszkoptu (jasny, ciemny, mieszany).

Kołocz śląski z Cukierni Godyla

Produkt ten posiada unijny certyfikat jakości. Jest to wyrób regionalny, który powstaje na bazie odpowiedniej receptury. Posypka do kołocza musi być układana ręcznie i robiona jest na prawdziwym maśle a nie na margarynie. Kołocz śląski z Cukierni Godyla posiada specjalne oznaczenie z Unii Europejskiej gwarantujące najwyższą jakość produktu.

Ciasta

We wszystkich punktach codziennie dostępny jest wyjątkowo duży wybór ciast. Do ich produkcji wykorzystywana jest duża ilość owoców oraz starannie wyselekcjonowanych naturalnych produktów od sprawdzonych dostawców. Cukiernicy z firmy Godyla nie są zwolennikami masowej produkcji przemysłowej, dlatego wszystko wytwarzają w tradycyjny rzemieślniczy sposób z najwyższej jakości surowców.

Rzemieślnicze Lody

Cukiernie Godyla słyną też z lodów własnej produkcji, do których wyrobu używane są lokalne produkty. Klienci chwalą sobie wielkość porcji lodów, ponieważ jedna gałka jest wielkości dwóch, a nawet trzech gałek oferowanych przez niektóre inne lodziarnie. W „lodowym sezonie” codziennie dostępne są najróżniejsze smaki. Tradycjonaliści sięgają zwykle po śmietankę, czekoladę, wanilię i truskawkę. Warto jednak spróbować lodów pistacjowych, snickersa, straciatelli, chałwy, tiramisu, kiwi, zielonego jabłka, mango, słonego karmelu albo ciekawych połączeń tj. czarna porzeczka z bananem.

Cukiernia Godyla na osiedlu Azoty przy ulicy Witosa 1, jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00 a w soboty jest czynna od 07:00 do 15:00.

Cukiernie Godyla

Kędzierzyn-Koźle, ul. Witosa 1

Kędzierzyn-Koźle, ul. Piastowska 4

Kędzierzyn-Koźle, ul. 24 Kwietnia 2

Kędzierzyn-Koźle, os. Pogorzelec, ul. Piotra Skargi 17

Kędzierzyn-Koźle os. Pogorzelec, Galeria Odrzańskie Ogrody

Kędzierzyn-Koźle, os. Piastów, ul. Krzywoustego 16A

Kędzierzyn-Koźle, Śródmieście, ul. Wojska Polskiego 10

Materiał promocyjny

15 KOMENTARZE

  1. Redakcja chętnie pisze artykuły sponsorowane. Zamiast zajmować się sprawami przyziemnymi czyli; problemami społecznymi, coraz większym chamstwem w społeczeństwie, czy nawet nie przestrzegania regulaminu kk24.pl przez piszących komentarze i redakcję.

    • Sprawy przyziemnie: społeczne… Jakieś 10 lat temu w Naszej rodzimej wówczas rozgłośni radiowej była co niedzielę autorska audycja „Hyde Park” prowadzona przez red. Marka Wojciechowskiego. Ludzie z Kędzierzyna-Kożla pisali lub dzwonili do redakcji właśnie w sprawach ich dotykających. Pan Marek je poruszał na antenie i brakuje tego. Zresztą jak pamiętam Pan Marek „zapłacił wysoką cenę”, gdyż za tą audycję musiał odejść z redakcji. Prawdopodobnie ówczesne władze (p. Wantuła) musieli zadziałać, gdyż poruszane tam tematy często dotykały ich działalności. Dziś owa rozgłośnia już nie jest tak atrakcyjna jak w tedy. Uważam ,że redakcja KK24 powinna wziąć przykład z Pana Marka i zajmować się tematami społecznymi. No bo, dla kogo ten portal powstał….?

  2. Wypieki co najwyżej średniej jakosci, ciasta niewiele warte, lody bez smaku kolorowa woda, jak chcę dobre piecxywo to idę na Konopnicka oni mają wypieki z chrobrego, slodycze i lody to tylko Zalewski. Sam senator nie robi nic ani dla powiatu, regionu czy Opolszczyzny, sama sieć sklepow, wskazuje wyraźnie że Godyla poszedł na ilosć, kosztem jakosci

  3. Obok jest cichoń z miłą obsługą i dosyć znośnym pieczywem, otwarty od wczesnego rana – można spokojnie olać nowy, kolejny punkt senatora-społecznika-katolika-biznesmena-celebryty

Skomentuj