Co trzeci egzamin praktyczny kończy się pozytywnie. Wyniki szkół jazdy z naszego powiatu

3

W zestawieniu za drugie półrocze 2021 roku znalazło się 13 szkół nauki jazdy z terenu naszego powiatu.

W zestawieniu rocznym dla ośrodka w Kędzierzynie-Koźlu średnia zdawalność egzaminów teoretycznych wśród kursantów ubiegających się o prawo jazdy kategorii B wyniosło 55,6 proc., dla kategorii AM zdawalność wyniosła 57,9 proc., a dla kategorii B1 61,5 proc. Gorzej wyglądają wyniki egzaminów teoretycznych, to zaledwie 31,1 proc. dla kategorii B, 59,8 proc. dla kategorii AM oraz 53,8 proc. dla kategorii B1.

Poniżej prezentujemy wyniki zdawalności uzyskane przez kursantów w drugim półroczu 2021 roku. UWAGA, KOLEJNOŚĆ NIE ZALEŻY OD WYNIKÓW ZDAWALNOŚCI. DECYDUJE NUMER OSK!

 

3 KOMENTARZE

  1. Zauważyliście, że coraz więcej młodych kierowców jadąc na skrzyżowaniu prosto załącza kierunkowskaz ? Kto i dlaczego ich tego uczy ?! Widziałem już wypadek (Damrota/Miarki) przez takie wprowadzenie w błąd…

  2. Niska zdawalność, a na drogach polska patologia. Dzięki PiS i drakońskim karom jest chwilowe zatwardzenie ruchu na drogach. Inflacja wkrótce te kary zmniejszy, tak by ruch mógł wrócić do równowagi między szybkością a bezpieczeństwem.

    Nie wiem jak teraz ale kiedyś mój „przewodnik” w drodze do prawka ucinał sobie przerwy na wizyty u sekretarki ośrodka. Przez to wypadły mi dziesiątki minut z przewidzianych 20 godzin za kółkiem kaszlaka. Do dziś mam ciężką nogę bo ciągle mi powtarzał do ucha Rychu gaz, Rychu gaz, no to Rychu gaz.
    Ją widuję, trenera nigdy więcej nie widziałem… To były czasy kiedy kumpel by pożyczyć testy na prawko podjeżdżał … swoim autem.

  3. Tonjest normalne jeśli ktoś z naprzeciwka stoi i czeka czy ty skręcisz czy pojedziesz prost, trochę kultury na drodze wiesniaku

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj