Co roku organizują wspaniały Dzień Dziecka. Skoda Lellek Koźle zaprasza na Rodzinny Dzień Otwarty

0

Jeśli liczycie tylko na kolejne dmuchane balonowe zwierzątka i malowanie buziek, to możecie być mocno zaskoczeni tym co będzie czekać na wasze dzieci podczas obchodów Dnia Dziecka w salonie Skoda Lellek Koźle.

W tym roku święto najmłodszych zostało połączone z długo wyczekiwaną premierą najnowszego modelu Skody Scala i w związku z tym organizatorzy zaplanowali całą moc atrakcji na Rodzinnym Dniu Otwartym.

O tym, dlaczego warto w najbliższą niedzielę odwiedzić salon przy ul. Chrobrego 25 i jakie atrakcje czekają na wszystkie dzieci, opowiada Małgorzata Bzdak z działu marketingu Skoda Lellek Koźle.

Rokrocznie przygotowujecie w salonie Dzień Dziecka. Na co najmłodsi mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla i okolic mogą liczyć w tym roku?

– Zaplanowaliśmy do przejścia specjalną trasę. Dzieci od razu przy wejściu otrzymają od nas mapę, a ich zadaniem będzie odwiedzić wszystkie stanowiska rozmieszczone w całym salonie Skody. Wśród atrakcji będą warsztaty artystyczne, kulinarne, lekcja języka angielskiego, testy sprawnościowe i pokaz talentów. Oczywiście za przejście całej trasy, potwierdzone zdobytymi pieczątkami dzieci otrzymają od nas nagrody – zaznacza i zaprasza do udziału Małgorzata Bzdak.

Rodzicom też nie pozwolicie się nudzić?

– Oprócz wspólnej zabawy z dziećmi, rodzicie będą mogli obejrzeć nasz premierowy samochód Skodę Scala. Ten nowy model jest już dostępny w kozielskim salonie, a podczas dnia otwartego wszyscy chętni mogą bezpłatnie usiąść za jego kierownicą i przetestować samochód w terenie. Ponadto osoby myślące o sprzedaży swojego starego samochodu, będą mogły skorzystać z bezpłatnej pomocy naszego eksperta, który dokładnie wyceni jego wartość rynkową.

Rodzinny Dzień Otwarty w salonie Skoda Lellek Koźle odbędzie się 26 maja, w godzinach 12:00-18:00.

Skoda Lellek Koźle

  1. Bolesława Chrobrego 25, Kędzierzyn-Koźle

Tel. 774822222

Materiał promocyjny

Skomentuj