Ciężko ranny mężczyzna leżał przy drodze. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu szczegółów wypadku

1

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla poszukują świadków zdarzenia drogowego z piątku, 5 kwietnia. Około godziny 13 na poboczu drogi krajowej nr 45 pomiędzy łącznikiem z obwodnicą a Większycami znaleziono rannego 63-letniego rowerzystę.

Mężczyzna jechał od strony Reńskiej Wsi w kierunku Większyc. Inni kierowcy znaleźli go leżącego na poboczu drogi, rowerzysta doznał poważnych obrażeń. Jak do tej pory policjantom nie udało się dociec, jak doszło do wypadku. Niewykluczone, że 63-latek został zahaczony przez inny pojazd bądź stracił równowagę w wyniku silnego podmuchu wiatru powstałego przy wymijaniu go przez innego uczestnika ruchu drogowego.

Policjanci proszą o pomoc wszystkie osoby, które w czasie zdarzenia poruszały się po drodze krajowej nr 45 między Większycami i Reńską Wsią i posiadają jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w wyjaśnieniu szczegółów zdarzenia. O kontakt są proszeni właściciele samochodów wyposażonych w wideorejestratory, którzy w czasie zdarzenia poruszali się tym fragmentem drogi.

Informacje w sprawie zdarzenia można przekazywać telefonicznie, dzwoniąc na numer 77 472 46 03 lub 112.

1 KOMENTARZ

Skomentuj