Ciężarówka wjechała w tył koparki. Młody mężczyzna zginął na miejscu

18

W poniedziałek przed godziną 7 doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i maszyny budowlanej.

Do zdarzenia doszło na łączniku obwodnicy Kędzierzyna-Koźla z drogą krajową nr 45 (przed dojazdem do świateł między Reńską Wsią a Większycami).

Ze wstępnych informacji uzyskanych na miejscu wynika, że samochód ciężarowy z naczepą z niewiadomych przyczyn wjechał w tył koparki.

Siła uderzenia była tak duża że koparka wylądowała na poboczu drogi. Niestety, w wyniku zdarzenia śmierć poniósł kierowca maszyny budowlanej, młody mieszkaniec naszego powiatu.

Na miejscu pracują wszystkie służby. Droga może być zablokowana jeszcze przez kilka godzin.

 

18 KOMENTARZE

  1. Masakra. Prosta droga a taka tragedia i to blisko świateł więc teoretycznie prędkość już nie powinna być aż tak duża

  2. Tragedia, gdzie ten kierowca tira miał oczy??? Jaka siła uderzenia, że przewróciło takiego kolosa? Co jest nie tak z tymi kierowcami???

  3. Klasyka kierowcy ciężarówki… Telefony, TV w kabinach.wyprzedzanie , CB gadki itp. brawura.. Bo im się nic nie stanie.. Do pudła, zabrać uprawnienia, napietnowac…

  4. Masakra. Na prostej drodze taki wypadek… Z koparką (potężna maszyna widać z daleka) dojazd do świątek gdzie prędkość powinna być już mniejsza… Masakra…co za idiotą ten kierowca tira…

  5. Ale pierd… icie głupoty! Wszyscy naskakuja na kierowcę a nikt sie nie zastanawia co ta koparka tam robiła? Niepowinna jechac po drodze a jesli pracowala to źle oznakowana nawet nie widac slupkow!

    • Kolego poczytaj przepisy. KOPARKA to pojazd WOLNOBIEŻNY. Ma takie samo prawo do poruszania się po drodze jak traktor itp…. Znajomość przepisów porażająca….

  6. Rrr. Weź sie lepiej zamknij i sam nie pier… To byla koparka (wielka maszyna) widac z daleka…. Kierowca TIRa wjechał mu w tył na prostej drodze tojak koparka moze być winna??? Koparka topojazd wolnobiezny moze sie poruszac po drogach- ekspercie za 5 groszy

  7. Ja słyszałem że tir podczas manewru wyprzedzania zahaczył o koparkę i podczas tegoż incydentu oraz siły koparka się wywróciła ale to ze słyszenia wiem . Świadkowie wydarzenia wiedzą lepiej

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj