Ciężarówka utknęła pod wiaduktem. Znowu ogromne korki w Śródmieściu Kędzierzyna-Koźla

11

Zaledwie w piątek nieostrożny kierowca ciężarówki rozbił się o przęsło wiaduktu na obwodnicy, powodując ogromne korki w połowie miasta. W sobotę historia się powtórzyła – tym razem w centrum.

Jak informują nas czytelnicy, przed godz. 11 ciężarówka, która wjechała pod wiadukt kolejowy od strony Pogorzelca, utknęła w połowie przejazdu, blokując całkowicie jeden z pasów. Zarówno na ulicy Kozielskiej, jak i alei Jana Pawła II tworzą się ogromne korki. Lepiej omijać centrum miasta, kierując się na obwodnicę.

Aktualizacja, godz. 12.30: ciężarówka wyjechała, nie ma utrudnień.

Zdjęcia nadesłane przez czytelników

11 KOMENTARZE

  1. a podobno mają monitoring pod wiaduktem. wpier…. głupiemu wozakowi wysoki mandat, zatrzymać prawo jazdy aż do ponownego ukończenia kursu i zdania egzaminu (np. za piątym podejściem) i skończa się problemy z kierowcami, którzy nie mają za grosz wyobraźni. tylko policja musiałaby przyjechać, wyjąć notatnik, i pisać – a z tym to już gorzej. otwieram stronę kk i co mam na pierwszym miejscu: zderzenie czołowe, kolizja na skrzyżowaniu, wypadek na obwodnicy pod wiaduktem (jakby był trzeci wiadukt, to też by się działo coś).

  2. Może w końcu w tym naszym mieście pójdzie ktoś po rozum i zakaże wjazdu „geniuszom” w TIR-ach.Totalny zakaz wjazdu dla pojazdów powyżej 8 ton i po sprawie. Chociaż te przypadki to jeszcze nic. Na ulicy Wojska Polskiego bardzo spodobało się kierowcom dostawczaków jeździć z towarem po chodniku w trakcie jej remontu, że do dzisiaj nie potrafią się tego oduczyć. Może odpowiednie służby tym też by się zajęły.

    • co to znaczy „odpowiednie służby”? policja za mało zarabia a poza tym wystarczy, że się przejadą po paru ulicach, a broń Boże żeby reagowali na cokolwiek. przecież musieliby coś zrobić, a po co? straż miejska? ci z kolei są po co innego: m.in. po to żeby podjeżdżać pod dom strażnika w godzinach pracy. przecież strażnik nie potrafi zareagować na bajzel tam gdzie mieszka. oni wszyscy są po to żeby „pracować” czyli zarabiać.

  3. Pozwężać następne ulice do 3 m, pobudować 329 rond, wymalować 89 przejść dla pieszych – najlepiej wzdłuż ulic i ich środkiem, jedną jezdnię na obwodnicy przerobić na ścieżkę rowerową a na drugiej te ronda, jedno za drugim..
    Będzie 100 proc fun.

Skomentuj