Ciężarówka przewróciła się na ostrym zakręcie. Utrudnienia na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla

18
Foto: Agata

W niedzielę kilkanaście minut przed godziną 11 doszło do kolizji z udziałem samochodu ciężarowego. Pojazd przewrócił się na ostrym zakręcie obwodnicy niedaleko zjazdu na osiedle Piastów.

Na miejscu interweniuje kilka zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe. Na szczęście kierowca pojazdu nie doznał poważniejszych obrażeń. Na czas działań służb ratunkowych wjazd na obwodnicę od strony osiedla Piastów do ronda Grunwaldzkiego został zamknięty. Jak przekazał nam dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu, utrudnienia potrwają jeszcze przez co najmniej godzinę.

18 KOMENTARZE

 1. Kolejny inteligentny bezobjawowo, znak stoi, 30km/h, co chwile jakas ciężarówka tam leży, może zamiast znaku trzeba tam postawić baner led i wyświetlać zdjęcia tych co jechali tam 70km/h…

 2. Kierowca analfabeta nie zna znaków drogowych być może pijany lub naćpany,takiemu kierowcy odebrać prawo jazdy na zawsze!A gdyby to była droga jednopasmowa dwukierunkowa z zakrętem w prawo i na wysokości tej ciężarówki jechał by sam.osobowy z rodziną,to była by tragedia!

  • Gdyby tu pańska babcia przechodziła… ale moja babcia jest w samochodzie.
   He, he, he, choćbyś się nie wiadomo jak starał, to Bareji nie przeskoczysz.

 3. Na końcu Konopnickiej, za parkiem, jest „parking” ciężarówek. Kiedy któryś wjeżdża od strony kościoła, to już tylko długa prosta. Za szybko? A kto zabroni?

 4. Ten zakręt to kretynizm do kwadratu, ale w Polsce wszystko jest możliwę. GDDIKA K-K to też parodia, powinni zlikwidować ten oddział. Takich zakrętów nie ma nawet w Himalajach czy w czarnej dupie w Afrycę. Inżynier po pijaku do zaprojektował, a inny kretyn dopuścił do ruchu. Powinni na stuadiach pokazywać studentom jak nie budować zakrętów.

  • @znawca. Ale z ciebie znawca! Tam od zawsze miał być dalszy ciąg obwodnicy, która powstaje dopiero teraz. Ten zakręt miał być na chwilę, ale wiadomo lata stagnacji za poprzedniej „władzy”, „teoretyczne państwo” i ” kamieni kupa”. To się przeciągnęło.

 5. Kierowcy ciężarówek są na drodze najważniejsi, inni użytkownicy dróg się nie liczą… Tych ludzi powinni badać co najmniej co pół roku.
  Jest jednak sprawiedliwość, ci idioci sami się eliminują…
  Na szczęście, w tym przypadku, dobrze, że nie ucierpiał nikt inny… ani nikt nie zginął.

 6. Sporo idiotów, miało w tym miejscu swoje Waterloo. Pocieszające jest to, że na jakiś okres, debil sam siebie wyeliminował z ruchu drogowego.

 7. Przestańcie już marudzić,od początku istnienia było wiadomo że obwodnica pójdzie prosto w kolejnym etapie budowy i tylko kwestią czasu było kiedy,allllle w końcu się ruszyła budowa i będzie dobrze,wybudują kolejne rondo,mosty i po problemie a kierowców i tak nikt nie zmieni

Skomentuj