Ciemności na ulicy Harcerskiej. Mieszkańcy zgłaszają problem. W najbliższych dniach usterka ma zostać naprawiona

6
Tak nocą wygląda ulica Harcerska. Zdjęcie nadesłane przez czytelnika

O nieoświetlonej ulicy Harcerskiej w Śródmieściu poinformowali nas czytelnicy. Wyjście z domu w zupełnych ciemnościach to dla wielu mieszkańców duża trudność.

Skontaktowaliśmy się z urzędem miasta. Z uzyskanych informacji wynika, że sprawa nieoświetlonej ulicy Harcerskiej została już zgłoszona do firmy zajmującej się latarniami. W najbliższych dniach problem ma zostać rozwiązany. Magistrat informuje, że wszelkie awarie miejskiego oświetlenia można zgłaszać do Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa.

6 KOMENTARZE

  1. Nowosielska i jej rządzenie. Sprawy oświetlenia czyli bezpieczeństwa ludności należy zgłaszać do Wydziału Rolnictwa. Brawo Nowosielska. Każ jeszcze ludziom chodzić z latarkami i w kamizelkach odblaskowych.

  2. Niech się przyzwyczajają to w ramach testu wytrzymałości, za chwilę całe miasto będzie musiało funkcjonować bez oświetlenia nocnego abo braknie pieniędzy dosłownie na wszystko.

  3. Kilka miesięcy temu, jakaś durnowacizna kazała oświetlać ten niby orlik przy Lompy. Świecili nawet do 1szej, 2gej w nocy. Mimo, że na tym niby boisku nikogo nie było.
    Ciekawy jestem, czy tego orła intelektu rozliczyli za poniesione koszty

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj