Chowa się za drzewami i obserwuje kobiety. W parku znowu grasuje zboczeniec

15

Od kilku dni w Parku Orderu Uśmiechu widywany jest mężczyzna, który chowa się pod osłoną drzew i onanizuje, obserwując przechodzące kobiety.

O dziwnym mężczyźnie grasującym w parku poinformowała naszą redakcję jedna z czytelniczek. Mieszkanka miasta natknęła się na zboczeńca w czwartek w godzinach popołudniowych.

Z relacji pani Iwony wynika, że około 40-letni mężczyzna ukrył się za jednym z drzew w Parku Orderu Uśmiechu i onanizował, obserwując przechodzące kobiety. Gdy został zauważony, natychmiast zbiegł do lasu po drugiej stronie ulicy.

– Osobnik ten przebywa również w ciągu dnia w okolicy placu zabaw, co potwierdziły mi inne kobiety napotkane w parku – relacjonuje nasza czytelniczka.

Pani Iwona o całej sprawie poinformowała policję. Gdy wczoraj na miejsce dotarł patrol, po zboczeńcu nie było już śladu.

– Potwierdzam, że około godziny 20 odebraliśmy takie zgłoszenie. W przypadku natknięcia się na mężczyznę, który obnaża się w miejscu publicznym, powinniśmy natychmiast poinformować o tym fakcie policjantów – informuje młodszy aspirant Małgorzata Cisowska z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu. Zapewnia, że po zgłoszeniu funkcjonariusze patrolujący miasto zwracają szczególną uwagę na park.

Z relacji naszej czytelniczki wynika, że zboczeniec ma około 40 lat, włosy koloru ciemny blond. Mężczyzna jest wysoki, w ostatnich dniach był widziany w parku kilkukrotnie w godzinach popołudniowych i wieczornych.

15 KOMENTARZE

  1. I tak teraz trzeba zadzwonić na 112 przedstawic się podac wzrost i numer buta a potem zaczac tlumaczyc skąd sie dzwoni i w jakiej sprawie. Następnie operator przekazuje info do odpowiwdniej służby. A kiedys kobieta dzwoniąc z parku wystarczyłoby by powiedziała park piasty ndm zboczeniec 1,8 wzrostu blondyn i jest interwencja.

  2. Dajcie żyć, co on komu przeszkadza. Rach ciach sperma w piach. Bar pod kleszczem, o -to jest realny problem, nie do ruszenia.

  3. Jeżeli mężczyzna podnieca się na widok kobiet to nie jest zboczeńcem. Natomiast ekshibicjonizm tak jak homoseksualizm nie jest wg norm unijnych żadnym zboczeniem. Tak więc nie ma problemu i policja powinna karać za bezpodstawne wzywanie do interwencji.

  4. Zabawne. Najpierw zaczyna się od takich rzeczy, wnioskując z Twojej wypowiedzi dla Ciebie wręcz „błahych”, myślisz że po czymś takim nie ogarnie go niedosyt? Oczywiście że tak. Jeszcze trochę i pewnie zrobi coś okropnego jakiejś kobiecie. Nadal nie będzie to dla Ciebie problem?

  5. Oczywiście ironizuję, świadoma tego, że jeszcze się nic nie stało. Chciałabym się dowiedzieć co może zrobić nasza policja aby skutecznie takiego gnojka usunąć z przestrzeni publicznej i czy przypadkiem nie musi dojść do jakiejś tragedii aby to było możliwe.
    Pamiętam, że za komuny, był podobny przypadek w tym samym parku. Wtedy milicja dała zbokowi parę pał na gołą d..ę i to zadziałało. Ciekawe jak teraz taki problem można skutecznie rozwiązać.

Skomentuj