Choinka, iluminacje świetlne i jarmark na rynku. W Kędzierzynie-Koźlu pojawią się ozdoby świąteczne

7

Jak co roku, w okresie świąt Bożego Narodzenia, na latarniach przy głównych ulicach miasta zawisną ozdoby świąteczne, na niektórych osiedlach umieszczone zostaną choinki, a na kozielskim rynku odbędzie się jarmark.

Kędzierzyn-Koźle powoli przygotowuje się do świąt. Bożonarodzeniowy klimat poczujemy mocniej już w drugim tygodniu grudnia. Na kozielskim rynku odbędzie się jarmark, który potrwa od piątku 9 grudnia do niedzieli, a jego kulminacyjnym punktem będzie efektowne rozświetlenie choinki.

Poza świątecznymi iluminacjami na kozielskim rynku, ozdoby pojawią się na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Skrócony zostanie jednak okres ich ekspozycji – będą widoczne tylko do 6 stycznia. Dłużej oświetlona będzie tylko lokomotywa przy dworcu PKP.

7 KOMENTARZE

  1. Jak tak oglądam i słucham narzekania tych wszystkich handlarzy na straganach jak to strasznie im podrożało paliwo, prąd i gaz to szlak mnie trafia, bo jak coś się nie opłaca to po prostu nie prowadzę takiej działalności. Ciekawe do jak absurdalnych cen posuną się w tym roku i ilu naiwniaków uda im się naciągnąć.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj