Chciałbyś mieszkać na nowoczesnym osiedlu w byłej jednostce wojskowej? Ankieta dla mieszkańców

9

Budynki po byłej jednostce wojskowej przy ul. Synów Pułku znów mogą znaleźć lokatorów. Dawne koszary mają się przemienić w nowoczesne osiedle z przyjazną zielenią, otaczającymi je alejkami z ławkami oraz placami zabaw dla dzieci.

Aby projektowane mieszkania spełniły wszystkie oczekiwania przyszłych lokatorów, inwestor przeprowadza badanie rynku. Wystarczy, że zainteresowane osoby odpowiedzą na trzy krótkie pytania dotyczące planowanej inwestycji. Ankietę i więcej informacji o projekcie można znaleźć w Internecie pod adresem: http://kedzierzynkozleresidence.pl/.

Pytania ankietowe:
1. Czy chciałbyś/chciałabyś zamieszkać w nowym mieszkaniu na tym osiedlu *
• Tak
• Nie
2. Ile jesteś gotowy/a zapłacić za mieszkanie *
• 4900 zł za 1m2
• 4500 zł za 1m2
• 4200 zł za 1m2
3. Jak duże mieszkanie jest Ci potrzebne? *
• 30-40 m2
• 40-60 m2
• 60-80 m2

 

9 KOMENTARZE

  1. Ja tam już mieszkałem, jesień 87 do wiosny 88 na szkółce podoficerów. Zakwatwrowanie niczego sobie w 1 pokoju 16 chłopa na piętrze chyba ze 100 i 2 kible, plus 4 koryta do mycia ;)))W piwnicy magazyny i schrony.
    Ale z plusów to blisko stołówka i „Salon SPA”, biuro podróży fundowało wszystkim darmowe wycieczki wycieczki nad Żary, Żagań.Cisza nocna od 22 do 6 rano…..dziękuje poczekam.

  2. Dużo się mówiło o zagospodarowaniu tych terenów w ubiegłych latach, niestety nic z tego nie wynikło. Tak samo zresztą co jakiś czas wraca temat zamku w Koźlu. Do czasu aż nie znajdzie się prywatny inwestor tego typu inwestycje nie mają przyszłości.

  3. Lokalizacja oraz teren jak najbardziej zachęcający do mieszkania. Jeżeli cena za metr kwadratowy nie przekroczy sugerowanej w ankiecie, to może być interesująca oferta. Gdzie i w jaki sposób można się umówić na spotkanie.

  4. Nareszcie, może coś się ruszy,tylko skąd ta cena?budynki stoją,pokoje wielkie,aranżacja i modernizacja nie może aż tyle kosztować.

    • Budynki stoją a jak . Ale z pozytywnych wiadomość to tyle. W środku zdewastowana ruina . Kable pozytywne, podłogi rozerwane, ściany w stanie takim ze tynk służące i na nowo kłaść. Dachy do wymiany . Nie wiem czy postawić to od nowa by się nie lepiej opłacało.

Skomentuj