„Chcemy drugiej obwodnicy Kędzierzyna-Koźla”. Marek Piasecki i deklaracja kłodnicka. WIDEO

19

Czy służby specjalne przyczyniły się do zablokowania inwestycji w porcie? To pytanie podczas zwołanej dziś na miejscu konferencji prasowej zadał Marek Piasecki – jeden z kandydatów na prezydenta Kędzierzyna-Koźla.

Podpisał również zainicjowaną przez siebie deklarację kłodnicką, adresowaną także do Sabiny Nowosielskiej, Andrzeja Chrzanowskiego i Andrzeja Mazura w sprawie budowy nowej drogi łączącej Kłodnicę z krajową 45. Relacja wideo:

19 KOMENTARZE

 1. Jak oni chcą coś uzgadniać z decydentami, jak sami nie mogą między sobą uzgodnić czy wszyscy przychodzą w polo czy w garniturach.

 2. Jasne, Kędzierzyn-Koźle to tylko Port i Kłodnica, protesty, protesty … Dziwię się, że kandydaty na Prezydenta tak bardzo angażuje się w koncepcje na rzecz jednego czy dwóch osiedli. Na prawdę w K-Koźlu jest wiele innych potrzeb.

 3. OK. Pan z planszą nie był radnym więc może żądać, ale Piasecki to już historia w samorządzie i co zrobił w sprawie istniejącego wyrobu obwodnicopodobnego? Zamiast 2 pasów w jednym kierunku mamy po jednym. A tam gdzie są dwa porobili przejścia dla pieszych. Gdzie są przez niego podpisane petycje albo projekty dotyczące budowy przejść podziemnych lub kładek dla pieszych? Nie ośmieszaj się kolego i gotuj lepiej te bigosy i dewolaje.

 4. Bez względu kto z Was wygra, to nie starczy mu kadencji a nawet dwóch by ten „Wyborczy bełt” zrealizować lub nawet zacząć jego realizację. Podajcie dokładne dane Mieszkańcom poszczególnych dzielnic miasta ile zabierzecie gruntów prywatnych, ile wytniecie lasów i terenów zielonych, w jakich odległościach znajdą się ekrany wygłuszające od budynków na skraju dzielnic. No i na koniec ile będzie kosztować ten wasz „Wyborczy pomysł”. Uwolnicie osiedle Kłodnica od ciężkiego transportu, natomiast obciążycie tym transportem i hałasem inne części miasta, gdzie dzisiaj jest spokój i ptaki ćwierkają. Pozdrawiam.

 5. „Czy służby specjalne przyczyniły się do zablokowania inwestycji w porcie?” – typowe zagranie populistyczne. Osoby niepotrafiące wyłapać takich manipulacji dadzą się niestety na coś takiego nabrać. Już coś zostało puszczone w eter, więc coś w tym musi być…coś się dzieje…jest w tym jakaś tajemnica…jakieś ukryte spiski…. jakieś tajemne sprawki…nikt oczywiście nie odpowie na te pytania, bo jest zamieszany w spisek tajemniczo-tajemny. Nikt, poza panem Piaseckim, który jako jedyny o takim spisku ma najpewniej pojęcie. Ja mogę zadać podobne pytanie – Czy Pan Piasecki przyczynił się do porażki Polaków w kampanii wrześniowej? Upsss, powiedziałem to…Więc coś w tym musi być! Panie Piasecki, tłumacz się Pan! Na-ten-tychmiast! I pokaż mi Pan wszystkich kędzierzyńskich reptilian!

 6. Służby specjalne, no proszę skąd te rojenia? Panowie trochę powagi… czyje służby, mam rozumieć nam obce rosyjskie czy niemieckie, pewnie te drugie bo tylko one mają tu „swoje interesy”. Co za bełkot.

  „Stopczyk, co wy tam palicie?”

 7. Panie kandydacie.Mam pomysła byś pan wygrał.Rozwieś pan taki banner o treści.Kto na mnie zagłosuję będzie mógł przez miesiąc przyjść, razem z rodziną do mojej budy na darmowego schabowego z kapustą zasmażaną.
  Sukces murowany.
  Zadziała jak pińcet z plusem.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj