Centrum Ochrony Bioróżnorodności w Azotach walczy o tytuł „Inwestycji z perspektywą”

5

Centrum Ochrony Bioróżnorodności na osiedlu Azoty walczy o tytuł „Inwestycji z perspektywą”. Konkurs na najciekawszy samorządowy projekt współfinansowany z Unii Europejskiej organizowany jest przez Polską Agencję Prasową. Internetowe głosowanie już ruszyło.

Aby wesprzeć obiekt z naszego miasta wystarczy poświęcić dosłownie jedną chwilę. Należy wejść na odpowiedną stronę i odszukać na liście projekt z Kędzierzyna-Koźla. Po jego zaznaczeniu trzeba już tylko zagłosować klikając w odpowiedni baner na dole strony. Można to robić codziennie.

Link do głosowania: https://europapnews.pap.pl/node/19524.

Głosowanie potrwa do końca grudnia. Po Nowym Roku trzy projekty z najwyższą liczbą głosów nagrodzone zostaną statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter Polskiej Agencji Prasowej z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Wideorelacja z tej wizyty zostanie opublikowana na stronach PAP.

 

5 KOMENTARZE

  1. Przypomnijmy rok 2018 pani prezydent ogłasza … w wywiadzie przeprowadzonego przez red. Szopinskiego TVM Kędzierzyn-Kożle pt. Zielono mi. W tle park kozielski bo tematem było zdobycie ponad 6 mil. zł na rewitalizację właśnie tego obiektu. Owszem zrobiono ale na odwał i tylko za kwotę nie 6 mln. a ~ 2,5 mil. zł.
    Oczywiście nie skończyło się batalią o za małą ilość ławek które w końcu uzupełniono. Miała być nasadzona roślinność której po dziś dzień nie ma bo jest w Centrum Ochrony Bioróżnorodności w Azotach. I tam ulokowano resztę pieniędzy. Co tam mieszkańcy Koźla po co im porządny zabytkowy i jedyny taki w Europie park. Azoty miejsce zamieszkania pani prezydent więc tam niech będzie ładniej. To nic że mało kto tam się przechadza lub odpoczywa z widokiem na ZAK ważne że jest i za to jeszcze chcą nagrodę. To tylko pokazuje jaki stosunek władza ma do miasta i mieszkańców – arogancja i buta.

  2. Przepraszam że zapytam! Co reprezentuje ten skalniak naprzeciw bramy wjazdowej największego truciciela w mieście niemożliwości? Jaka przyszłość czeka młodzież jeśli miasto się nie rozwija, brak nowoczesnych zakładów pracy, upadającą służba zdrowia i pazernosc nierobów urzędników. Nie trzeba daleko szukać, popatrzcie na Ujazd czy Gogolin gdzie mimo wielkich przemian i tak płacą janosikowe bo ich stać.

Skomentuj