Catering dietetyczny z dostawą – rozwiązanie, które okazało sie dla mnie strzałem w dziesiątkę?

7

Catering dietetyczny – jakie zalety wiązało się dla mnie z tym rozwiązaniem?

Odkąd zaczęłam stosować catering dietetyczny, pozbyłam się wielu zmartwień. Jest to z mojej perspektywa jedna z najistotniejszych zalet tego rozwiązania. Dieta pudełkowa z dostawą sprawiło, że miałam o poranku dużo więcej czasu, ponieważ nie musiałam gotować posiłku, rozmyślać nad odpowiednim zbilansowaniem diety oraz wyliczać kaloryczności posiłków. Osoby na diecie są świadome, że często posiłki na diecie charakteryzuje monotonią. Próbowanie nowych przepisów przy braku dostatecznych umiejętności kulinarnych skutkowało spędzeniem wielu godzin na przyrządzeniu niesmacznego dania. Dieta pudełkowa z dostawą polepszyła jakość życia. Próbowanie zróżnicowanych dań z różnych kuchni świata sprawiało dużo radości i satysfakcji. Dodatkowo catering dietetyczny z dostawą może być korzystny dla środowiska, ponieważ pozwala uniknąć marnowania żywności.

Dieta pudełkowa – jak odmieniła moje życie

Samodzielne próby odpowiedniego skomponowania jadłospisu bez wykształcenia z zakresu dietetyki wiązało się z szybkim spadkiem energii. Przez to często zdarzało mi się podjadać oraz nie starczało mi energii do treningu. Co więcej, gdy nie starczało mi czasu, rezygnowałam z porannego wstawania w celu przygotowania posiłku, co skutkowało tym, że jadłam niezdrowe posiłki na mieście. To powodowało trudność utrzymania diety i uzyskania odpowiedniej wagi. Nie będzie przesadą stwierdzenie, iż catering pudełkowy odmienił moje życie. Dzięki wybraniu optymalnego dla mnie rozwiązania składającego się z 5. posiłków dziennie pozwoliło w końcu po miesiącu stosowania zauważyć utratę kilku kilogramów. Rozwiązanie to obyło się bez większych wyrzeczeń. Smaczne i ciekawe posiłki sprawiły, że ochota na kaloryczne przekąski była, niższa w porównaniu do sytuacji, w której dieta była planowana samodzielnie. Dodatkowo atutem stanowiło ciągłe uczucie sytości pomimo niższe kaloryczności niż na co dzień. Dzięki temu treningi nie było, aż tak męczące co pozwoliło na wykonywanie nieco trudniejszych ćwiczeń, które pozwoliły uzyskać pożądane efekty.

Dlaczego polecam jedzenie pudełkowe oferowane przez firmę TimCatering?

Catering dietetyczny Zielona Góra TimCatering okazała się dla mnie rozwiązaniem pełnym zalet. Dane dania diety pudełkowej były zawsze dostarczane na czas. Dieta SLIM 1800 kalorii pozwoliła zredukować masę ciała w pełni bezpieczny sposób. Charakteryzowała ją również atrakcyjna cena. Jedzenie pudełkowe może być tańszym rozwiązaniem, niż się wydaje, zwłaszcza biorąc pod uwagę wyższe ceny produktów przeznaczonych typowo dla osób na diecie oraz ograniczenie jedzenia w restauracjach. Jedzenie posiłków było satysfakcjonujące. W składnikach czuć było świeżość. W trakcie diety miałam okazje spróbować smakowitych koktajli, czy smaczną sałatkę z łososiem. Ciągła sytość było z pewnością spowodowana obecnością w mojej diecie dużej ilości błonnika. Za zaletę uważam również wysoką zawartość antyoksydantów i kwasów omega-3, dzięki dużej ilości owoców i ryb.

Materiał promocyjny

7 KOMENTARZE

  1. No tak!!! Najgorzej to zmusić leniwe panie do zdrowego gotowania, po co zrobić sałatkę jak mozna kupić pierogi, po co ugotować krem warzywny jak mozna wrzucić frytki. I tak można ciągnąć w nieskończoność a jak jest za dużo kasy to faksfudy na mieście i wszystko gra.

    • Na szczęście są w naszym społeczeństwie tacy pracowici panowie jak ty i ja, którzy zawsze chętnie razem przygotują kaszanę i zaprawią kiszonym ogórem – prawda misiaczku?

  2. Kupując produkty dla 1 2 osób nie mamy takiej różnorodności, wszystko na stronie wygląda smakowicie. Tylko cen nie ma wystawionych. W takich przypadkach szukam, pytam – za ile?
    I przełykam gorycz po usłyszeniu kilku cyferek.
    Świetna sprawa, tylko dlaczego nie mogę wiedzieć czy będzie mnie stać? Wpisz, zaloguj, adres.. i dalej nie wiadomo

    • Ha, ha. Piwo piję bardzo, bardzo okazjonalnie, ale lubię eksperymentować w kuchni, staram się na parze i piekarniku pichcić zdrowo i beztłuszczowo aby wszystkim smakowało niekoniecznie 1/1.5 tys na osobę miesięcznie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj