Młodzi fachowcy z ZSTiO wśród najlepszych w regionie. Uczniowie zdobyli tytuły finalistów Opolskiej Ligi Zawodowców
Imponujący sukces odnieśli uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu. Podczas finałowej gali V Opolskiej Ligi Zawodowców 2025/2026 znaleźli się w gronie najlepszych przyszłych specjalistów w województwie.
16.06.2026 13:38
12